Wybrano najlepsze linie lotnicze świata 2019! Kto już leciał na pokładzie z najlepszymi?

Firma Skytrax przedstawiła ranking najlepszych linii lotniczych świata 2019 r. Na przewoźników głosowali podróżni. W pierwszej dziesiątce znalazł się jeden przewoźnik z Europy.

Najlepsze linie lotnicze świata

Ranking najlepszych linii przeprowadzany jest od 2001 roku. Faworyci ciągle są ci sami, jednak trochę się pozmieniało w kolejności. The World Airline Awards przyznawane są w oparciu o opinie pasażerów. Organizuje je firma Skytrax. W badaniach wzięło udział ponad 21 mln pasażerów z ponad 100 krajów. Pod uwagę brali wiele różnych wskaźników. Pasażerowie oceniali m.in. komfort podróży, życzliwość personelu pokładowego i serwowane podczas lotu posiłki. Ciekawe czy się domyślasz, kto w tym roku okazał się najlepszy. Nie trzymamy Cię już w niepewności. Tak wygląda cała dziesiątka zwycięzców.

  1. Qatar Airways
  2. Singapore Airlines
  3. ANA All Nippon Airways
  4. Cathay Pacific Airways
  5. Emirates
  6. EVA Air
  7. Hainan Airlines
  8. Qantas Airways
  9. Lufthansa
  10. Thai Airways

W rankingu najlepszych Ryanair znalazł się na miejscu 59., a nasz polski przewoźnik – PLL LOT zajął 67 pozycję, podobnie jak w roku minionym. Całą listę 100 najlepszych przewoźników świata zobaczysz na stronie twórcy rankingu.

Kamila Olejarz
Kamila Olejarz
Kulturoznawca z dziennikarską pasją. Zajmuje się wideofilmowaniem. Z wielką pasją i nieukrywaną przyjemnością robi też zdjęcia . Ma niesforną cechę, która nie pozwala jej siedzieć w miejscu. Ciągle myśli o miejscach, jakie mogłaby zobaczyć na świecie. Chętnie bierze udział w różnych projektach artystycznych. Lubi spędzać aktywnie czas. A poza pracą tańczy salsę kubańską.

Podobne artykuły

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

Obserwuj nas

423,089FaniLubię
26,985ObserwującyObserwuj
5,564ObserwującyObserwuj

Najnowsze