W obecnych czasach sieć połączeń lotniczych jest już tak rozbudowana, że naprawdę można spokojnie dostać się samolotem niemal do każdej części świata bez większych problemów. Przy tym wybór taryf, linii i klas też daje pole do popisu. Oczywiście większość ludzi stara się upolować jak najtańsze bilety i przeznaczyć większe kwoty na poznawanie świata, ale są i tacy, którzy wolą zapłacić więcej i czuć się w samolocie jak w prywatnym apartamencie. Serwis New World Wealth sprawdził, którzy pośród przewoźników należą do ulubieńców bogatych ludzi.

New World Wealth to globalna grupa badawcza z siedzibą w Johannesburgu w Południowej Afryce. Specjalizują się w ocenach, ankietach i raportach. Ich badania obejmują 90 krajów i 150 miast na całym świecie. Według badań NWW wynika, że najbardziej zamożni ludzie decydując się na podróż samolotem, wybierają konkretne linie lotnicze. Raport powstał na podstawie ankiet przeprowadzonych wśród 800 osób klasy bardzo zamożnej z całego świata. Oczywiście ranking dotyczy pierwszej klasy. Byłeś na tych pokładach?

Poprzedni

5. Air France

Jest to jedna z największych linii lotniczych świata, która jako jedna z dwóch, obok British Airways, korzystała z samolotów ponaddźwiękowych Concorde. Firma B/E Aerospace zaprojektowała dla linii Air France nową kabinę La Première. To podobno jedyna w swoim rodzaju taka kabina na całym świecie. Jej design jest dziełem studia projektowego Priestmangoode i agencji designu i brandingu – Brandimage. Klasa Pierwsza Air France zarezerwowana jest dla najbardziej wymagających pasażerów. Z myślą o nich powstały ekskluzywne, oddzielne kabiny i wszelkie udogodnienia. Pomysł na kabinę, w której pasażer może sobie zapewnić prywatność na życzenie powstał w wyniku badań przeprowadzonych wśród podróżnych.

W pierwszej klasie Air France spróbujesz kuchni godnej najlepszych restauracji. Bogata oferta menu i obsługa na wysokim poziomie robią wrażenie. Linia otrzymała nagrody w trzech kategoriach: dla najlepszego menu oferowanego na pokładzie, najlepszej usługi restauracyjnej w salonach La Première na lotnisku, a także za zestaw udogodnień podczas podróży, wpływających na komfort pasażerów. Linie dbają o dobre samopoczucie, relaks i dobre samopoczucie swoich pasażerów. Klasa Pierwsza dostępna jest na wybranych lotach międzykontynentalnych. Koszt podróży w takich warunkach to około 33 tys zł.


Poprzedni

3 KOMENTARZE

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Wpisz swój komentarz
Please enter your name here