Wybierasz się do Rzymu? Będziesz miał niespodziankę

Restrykcje powoli topnieją, coraz więcej osób jest już zaszczepionych i kraje na nowo otwierają się dla turystów. Jeśli wybierasz się do Rzymu, to możesz liczyć na niezłą niespodziankę. Stanął tu bowiem automat, który serwuje świeżo upieczoną pizzę w zaledwie trzy minuty.

Maszyna „Mr. Go Pizza” zaproponuje Ci wybór spośród czterech różnych rodzajów pizzy w cenie od 4,50 do 6 euro. Chętnych już nie brakuje, jednak automat budzi wiele kontrowersji. Miłośnicy włoskiej kuchni uważają, że hańba i zapowiedź końca świata.

Maszyna wyrabia ciasto i formuje placek, następnie układa na nim dodatki zgodnie z zamówieniem, piecze, a po trzech minutach wkłada gotową pizzę do pudełka i wysuwa. Możesz obserwować cały proces przygotowywania przez okienko.


To świetne rozwiązanie kiedy mocno się spieszysz albo jesteś głodny jak wilk i każda sekunda oczekiwania na zamówienie może cię zabić. Większość Włochów uważa jednak wynalazek za horror kulinarny. Przecież robienie pizzy to czysta magia. Nie można tego zastąpić byle maszyną. Nie wiadomo czy nie znajdzie się jakiś obrońca tradycji chcący zniszczyć Mr. Go Pizza.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Wpisz swój komentarz
Please enter your name here