Wkrótce ruszą nowe tanie połączenia między Europą a USA

Tanie linie lotnicze Primera Air już wkrótce uruchomią nowe połączenia między Brukselą a Nowym Jorkiem, Waszyngtonem i Bostonem. Ceny mają się zaczynać od 128 euro (548 zł).

Primera Air jest nowym przewoźnikiem na strasach transatlantyckich. Na początku tego roku uruchomił połączenie z Londynu i Paryża do miast na wschodnim wybrzeżu Stanów, a dzisiaj (23 sierpnia) wystartował z trasą z Londynu Stansted do Waszyngtonu.

Nowe trasy zostaną uruchomione w 2019 roku: loty do Nowego Jorku 9 maja, natomiast loty do Bostonu i Waszyngtonu 2 czerwca. Z Brukseli będziemy mogli polecieć na następujące lotniska: New York Newark Airport (EWR), Boston Logan International Airport (BOS) oraz Washington DC Dulles International Airport (IAD).

Primera Air chce zaspokoić rosnącą potrzebę na tanie loty transatlantyckie. Będzie oferować przeloty w bardzo atrakcyjnych cenach, ale w ofercie pojawią się nie tylko miejsca w klasie ekonomicznej, ale również biznesowej. To ciekawa opcja dla podróżujących do USA, zwłaszcza, że według raportu Rome2rio Primera Air oferuje najniższą cenę za przelot nad Atlantykiem z całej konkurencji.

Tanie bilety, ale spore dopłaty

Niskie ceny biletów wiążą się jednak z koniecznością dopłat za wszelkie pokładowe usługi. Bagaż rejestrowany (o ile wykupi się go z wyprzedzeniem przez internet) kosztuje 38 euro, a gorący posiłek 25 euro. Jeśli ktoś zdecyduje się zapłacić 47 euro dopłaty, będzie mógł liczyć na jedzenie w wersji premium.

Nie jest to oczywiście nic nadzwyczajnego dla tanich linii lotniczych. Jeśli w daleką podróż pasażerowie chcą polecieć tanio, to nic nie stoi na przeszkodzie. Ale jak to zwykle bywa, trzeba się liczyć z możliwymi niedogodnościami, w postaci braku ciepłego posiłku. Coś za coś.

3 KOMENTARZE
  1. Juz teraz tanio można lecieć z Reykjaviku do USA z wowair.is

  2. Juz teraz można tanio lecieć z islandzkim liniami wowair.is do USA?

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Wpisz swój komentarz
Please enter your name here