Wiemy kto zacznie latać normalnie już w przyszłym miesiącu! Inni pasażerowie będą musieli poczekać nawet kilka lat

Oczywiście, jak się domyśliliście był to tylko żart PRIMA APRILISOWY 🙂 Chociaż teraz też mamy wrażenie, że już nic nas nie zaskoczy. Mimo wszystko nie traćmy pogody ducha!

Nasz dowcip: „Absurd goni absurd w tych pandemicznych czasach, ale niezmiennie każdy z nas czeka już na możliwość normalnego podróżowania. Właśnie dotarły do nas nowe ustalenia KE. Część pasażerów mocno się ucieszy, inni wręcz przeciwnie. Według rozmów przedstawicieli państw UE ta decyzja jest najbardziej słuszna.

Najnowsze ustalenia mówią, że już w przyszłym miesiącu, tj. od początku maja pierwsza grupa pasażerów będzie mogła podróżować nawet bez maseczek, szczepień i testów. Będą to osoby, których imię zaczyna się na literę A. Na lotnisku będą one przechodziły całkiem inną procedurę niż reszta podróżnych, a na pokładzie będą siedzieć na pierwszych miejscach z przodu.


Reszta osób swoje przywileje będzie otrzymywała z każdym kolejnym rokiem. Komisja Europejska uznała, że lista według alfabetu będzie najbardziej sprawiedliwa w stosunku do oczekujących. Kraje również zadeklarowały szereg przywilejów dla osób, których imię zaczyna się na A. Będą przygotowane odpowiednie hotele, gdzie będzie można poczuć już trochę normalności. Obsługa jak się domyślasz również będzie musiała mieć imiona na literę A.

To na razie program pilotażowy. Po pół roku KE spotka się znowu, aby podjąć dalsze decyzje.

Polski rząd obawia się jednak, że Polacy ruszą tłumnie do urzędów, aby zmienić swoje imię”.

3 KOMENTARZE

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Wpisz swój komentarz
Please enter your name here