Wielka Jesienna Wyprzedaż Ryanaira! Masz czas tylko do północy

Ryanair ogłosił Wielką Jesienną Wyprzedaż. To świetny czas na zaplanowanie nowych podróży! Masz czas tylko do północy. Na pewno znajdziesz coś dla siebie.

Ostatni dzień wyprzedaży

Irlandzki przewoźnik ciągle sprzedaje miliony biletów, uszczęśliwiając podróżników, którzy kochają tanie podróże! Tym razem możesz upolować bilety z 25 proc. zniżką na podróż od listopada 2019 do maja 2020 r. Zarezerwuj zimowy bądź wiosenny wyjazd. Należy Ci się!

Taniej polecisz oczywiście z Wrocławia, Warszawy, Łodzi, Bydgoszczy, Krakowa, Katowic, Poznania, Rzeszowa, Szczecina, Gdańska. Zaplanuj już dzisiaj podróż z Ryanair. Ograniczona dostępność powoduje, że kto pierwszy ten lepszy.


Jednocześnie trwa jeszcze listopadowa wyprzedaż na bilety na 15 trasach. Tu ceny zaczynają się od 19 zł!  Z Gdańska tańsze bilety są dostępne na trasach do Kopenhagi, Geteborga, Oslo, Sztokholmu i Vaxjo. Z Katowic do Kolonii, Dortmundu, Geteborga i Oslo, z Krakowa do Szczecina, z Olsztyna do Kolonii, z Poznania do Oslo i Sztokholmu, z Warszawy (Modlin) do Oslo.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Wpisz swój komentarz
Please enter your name here