Weź udział w konkursie i wygraj zwiedzanie lotniska!

Terminal wrocławskiego lotniska ma już 7 lat. Zawsze byłeś ciekawy jak wygląda dzień na lotnisku w poszczególnych jego segmentach? Chciałeś wejść tam, gdzie potencjalny Kowalski wejść nie może? Teraz masz taką okazję! Z okazji rocznicy zorganizowano konkurs. Zwycięzcy poznają port od kuchni. Kusząca propozycja?

Weź udział w konkursie

Co trzeba zrobić, aby wziąć udział w konkursie i powalczyć o wygraną, czyli zwiedzanie portu? To dziecinnie proste. Napisz pod postem na FB komentarz ze swoim najlepszym wspomnieniem związanym z wrocławskim lotniskiem. Bliskie spotkanie, romantyczny wylot, wzruszające chwile, a może coś jeszcze innego? Organizatorzy czekają.

Autorzy 10 najciekawszych odpowiedzi otrzymają podwójne zaproszenia na wycieczkę, która odbędzie się już 18 marca. Na napisanie wyjątkowego komentarza masz czas do czwartku 14.03 do 13:00.


Przemysław Marcinkowski, dyrektor ds. infrastruktury w Porcie Lotniczym Wrocław powiedział:

Konkurs organizujemy z okazji siódmej rocznicy otwarcia naszego terminalu, docenianego i lubianego przez pasażerów. Chcemy pokazać uczestnikom jak najwięcej, w tym miejsca, do których podróżni na co dzień nie zaglądają.

Nie zapomnij zapoznać się z regulaminem konkursu.

Warto pamiętać, że wrocławski terminal był pierwszym w Polsce obiektem tego typu oddanym do użytku przed Euro 2012. W 2013 terminal zdobył nawet budowlanego Oscara. Został uznany za najlepszy budynek użyteczności publicznej w prestiżowym konkursie Platynowe Wiertło. Port czterokrotnie zdobył też nagrodę Business Traveller Award dla najlepszego lotniska regionalnego w Polsce.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Wpisz swój komentarz
Please enter your name here