Wakacje marzeń w Grecji za darmo! Zobaczcie, co trzeba zrobić!

Jeśli kochasz podróże, robienie zdjęć i rzeczy otrzymywane za darmo, to mamy coś dla ciebie. Możesz za darmo spędzić wakacje w Grecji i w dodatku zabrać ze sobą dodatkową osobę!

Firma Unforgettable Greece oferuje instagramerom możliwość spędzenia luksusowych wakacji w Grecji i robienia w tym czasie tego, co lubią najbardziej. Czyli robienia zdjęć. Jedyne wymagania dotyczą tego, że w czasie urlopu wybrana osoba prowadziła konta społecznościowe Unforgettable Greece na Instagramie.

Oferta dotyczy 9 dni, w podróż można zabrać ze sobą jedną osobę. Na wydatki własne szczęśliwy zwycięzca będzie mógł wydać dodatkowe 550 euro. Oczywiście koszty mieszkania w luksusowych hotelach pokryje zleceniodawca, podobnie jak koszty telefonu (dostępny będzie nowy Samsung S10). Podróż będzie miała miejsce po najpiękniejszych zakątkach Grecji: od Aten, po Santorini.


By aplikować wystarczy opublikować na Instagramie swoje najlepsze zdjęcie z podróży i oznaczyć je @UnforgettableGreece i w jego opisie użyć #UnforgettableInstagrammer. Czas na to jest do 15 listopada, do północy (czasu brytyjskiego).

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Wpisz swój komentarz
Please enter your name here