Uśmiejesz się! Takiej promocji kraju jeszcze nie widziałeś! Musisz tam polecieć (film)

Podejście do życia z dystansem i humorem to domena Islandczyków. Wiele agencji reklamowych i marketingowych stara się w nieszablonowy sposób promować różne produkty swoich klientów. W tym przypadku produktem jest kraj. Jak więc najlepiej przedstawić, zachęcić, zwrócić uwagę milionów widzów, turystów? Humorem! Nie ma to jak polecieć na wakacje i skorzystać w pełni z tego czasu, nie zaglądając do telefonu i nie przejmując się pracą. Na Islandii to po prostu wiedzą! Hasło: Odłącz się od pracy i pozwól koniom z Islandii odpowiadać na twoje e-maile, gdy jesteś na wakacjach to nowa akcja.

Przecież nic bardziej nie może zniszczyć ci wyjazdu jak mail od szefa! Wyobraź sobie: cieszysz się niezwykłymi atrakcjami, podziwiasz piękno natury i zachwycasz się niezwykłością otoczenia, a tu co chwilę przychodzą maile z pracy albo dzwoni telefon. Jest rozwiązanie! Piękne, mądre islandzkie konie! To właśnie one odpowiedzą na twoje służbowe e-maile, abyś mógł cieszyć się wakacjami w spokoju!

Na filmie widzimy turystów cieszących się pobytem na bajecznej Islandii. Jednak ich telefon ciągle daje o sobie znać, co przeszkadza w radości z pobytu w pięknym miejscu. W tym kraju mają jednak idealne rozwiązanie na takie kłopoty! Jak mówią: Szef nie zauważy różnicy. Konie odpowiedzą na twoje firmowe maile.

OutHorseYorEmail -to akcja, która pozwali turystom stworzyć wyjątkowego e-maila zwrotnego na czas swojej nieobecności w pracy.

A jeśli myślisz, że to niemożliwe, to zobacz wielką klawiaturę, która powstała specjalnie dla koni. Zwierzaki chodząc po niej pisały treść maila, którego turyści mogą po prostu wybrać na swoją zwrotną wiadomość na czas wyjazdu. Turyści wybierają jednego z trzech końskich autorów na stronie internetowej akcji. Wystarczy podać imię i nazwisko, datę powrotu do pracy oraz adres e-mail.

Możesz też zobaczyć wideo z powstawania kampanii.

Kamila Olejarz
Kamila Olejarz
Kulturoznawca z dziennikarską pasją. Zajmuje się wideofilmowaniem. Z wielką pasją i nieukrywaną przyjemnością robi też zdjęcia . Ma niesforną cechę, która nie pozwala jej siedzieć w miejscu. Ciągle myśli o miejscach, jakie mogłaby zobaczyć na świecie. Chętnie bierze udział w różnych projektach artystycznych. Lubi spędzać aktywnie czas. A poza pracą tańczy salsę kubańską.

Podobne artykuły

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

Obserwuj nas

423,089FaniLubię
27,386ObserwującyObserwuj
5,564ObserwującyObserwuj

Najnowsze