Urządzili sobie piknik na pokładzie! Pili, palili i byli agresywni. Teraz zapłacą

Funkcjonariusze z Grupy Interwencji Specjalnych z Placówki Straży Granicznej Warszawa-Okęcie zostali poinformowani o dwóch pasażerach, którzy nie podporządkowywali się poleceniom załogi samolotu lecącego z Malty.

Dostali mandat

Po wylądowaniu samolotu i przybyciu na miejsce funkcjonariuszy SG załoga samolotu wskazała dwóch mężczyzn, którzy podczas rejsu spożywali własny alkohol, palili papierosy i nie stosowali się do poleceń personelu pokładowego. 35- i 36-latek są obywatelami Ukrainy.

Konfliktowi podróżni zostali natychmiast wezwani do opuszczenia pokładu samolotu i pouczeni o możliwości użycia wobec nich środków przymusu bezpośredniego w razie niewykonywania wydanych poleceń. Na szczęście na widok funkcjonariuszy grupy interwencyjnej specjalnych pasażerowie dobrowolnie opuścili pokład samolotu. Przestali być również agresywni i wykonywali wszystkie polecenia.

Po przewiezieniu do pomieszczeń służbowych SG, cudzoziemcy zostali ukarani mandatami karnymi gotówkowymi, zgodnie z art. 210 ust. 1 pkt 9 Ustawy Prawo Lotnicze za niewykonywanie poleceń dowódcy statku powietrznego. W trakcie interwencji nie były stosowane środki przymusu bezpośredniego.

źródło: Straż Graniczna

10 KOMENTARZE
  1. A po co to bydlo zabierac na pokład .Na drzwiach od stodoły niech wracaja.

  2. Ciekawe ile zapłacili? Ktoś wie?

  3. To bydło jak widać ma specjalne przywileje.Mandat gotówkowy…. że na da!!!

  4. Ile dostali mandatu ?

  5. Mandat 50 zł?

  6. Niestety ale Ukraińcy mają złą reputację. Faktów jest cała masa.

  7. Całe szczęście że śród Polaków takich nie ma.

  8. A odszkodowanie dla pozostałych pasażerów (I załogi ) oraz koszty obowiązkowej!!!!! dezyfekcji i czyszczenia po smrodzie papierosowym to gdzie jest!?!?!?!?!!!!

  9. Jak to nie ma takich Polaków ?? ,zawsze kiedy lecę do Egiptu to na pokładzie jest chlanie na imię czasami, lecą kurwy i zachowanie poniżej pasa… niemalże dorównują Ukraińcom…

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Wpisz swój komentarz
Please enter your name here