To pierwsza linia lotnicza, która wdrożyła takie rozwiązanie! Technologia Zero-Touch umili podróż

Linie lotnicze starają się jak najbardziej dbać o bezpieczeństwo pasażerów zwłaszcza w czasie pandemii. I tak Qatar Airways wprowadza technologię Zero-Touch, która zmniejszyć ryzyko zakażenia. Jednocześnie będzie stanowiła wygodne rozwiązanie dla pasażerów, którzy będą mogli używać swoich urządzeń mobilnych korzystając z systemu rozrywki pokładowej.

To pierwszy przewoźnik, który wprowadza taką technologię. Na pewno pasażerowie z radością będą korzystać z wielokrotnie nagradzanego systemu rozrywki pokładowej Oryx One.

System rozrywki bez dotykania ekranu będzie dostępny w samolotach A350 Qatar Airways. Będzie z niego można korzystać za pomocą smartfonów, po zeskanowaniu kodu QR. Rozwiązanie ma być wygodne i ograniczy ilość powierzchni dotykanej przez pasażerów.


Akbar Al Baker, dyrektor generalny Qatar Airways powiedział:

Wprowadzenie najnowocześniejszej technologii Zero-Touch i umożliwienie pasażerom korzystania z osobistego zestawu słuchawkowego Bluetooth na pokładzie jest ważnym krokiem w przeniesieniu naszych już i tak rygorystycznych środków ostrożności dotyczących COVID-19 na inny poziom, ograniczając powierzchnię pasażera kontakt i zapobieganie wszelkiemu możliwemu rozprzestrzenianiu się zakażeń na pokładzie.

2 KOMENTARZE

  1. Kto się już uczy niemieckiego i chińskiego? Bo jak dalej polski „rząd” utrzyma te obostrzenia, to za kilka lat będziemy wykupieni albo przez Niemców, albo przez Chińczyków 🙂

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Wpisz swój komentarz
Please enter your name here