Travellers' Choice czyli najlepsi z najlepszych! Co roku Tripadvisor zbiera wszystkie recenzje i oceny podróżnych z całego świata oraz zapisane przez nich miejsca, aby na podstawie tych informacji wyróżnić najlepsze obiekty, miejsca i linie lotnicze. Wyrazem uznania jest przyznanie im nagrody Travellers' Choice. Teraz przyszedł czas na przewoźników. Oto najlepsze z najlepszych linie lotnicze świata.

Poprzedni

10. Emirates

Cóż za wspaniały lot. Wszystko dopracowane w każdym calu: obsługa, siedzenia, łóżko, rozrywka, jedzenie, po prostu wszystko!! Wybiorę tę linię, kiedy tylko będę mieć możliwość.

Emirates są własnością rządu Zjednoczonych Emiratów Arabskich. Powstały w październiku 1985 roku. Pierwszy lot odbyły na trasie Karaczi – Bombaj, a w lipcu 1987 roku linie dotarły do Europy. Aktualnie swym zasięgiem linie obejmują cały świat, w tym i polskie lotnisko w Warszawie. Są jednym z najważniejszych i największych międzykontynentalnych przewoźników, najszybciej się rozwijających, a przy tym i najbogatszym na świecie.


samolot emirates
Fot. Kamil Petran, Shutterstock
Poprzedni

1 KOMENTARZ

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Wpisz swój komentarz
Please enter your name here