To 10 najlepszych przewoźników w Europie 2022! Z kim już leciałeś?

Wielu podróżnikom marzą się dalekie wyprawy. Chociaż dalekodystansowe loty dają dużo radości, to jednak rejsy po Europie też mogą przenieść człowieka do raju. Jeśli jesteś tu, to na pewno już czujesz to uzależnienie od podróży. Zebraliśmy 15 objawów, które mogą świadczyć o tym, że wyjazdy przejęły kontrole nad Twoim życiem. A Europa przecież słynie z niezwykłych miejsc – to prawdziwe królestwo zabytków i pięknych miast. Wśród tej mnogości atrakcji są jednak i takie miejsca, które być może nie są najbardziej znane, ale które koniecznie trzeba zobaczyć chociaż raz. Wyróżniają się na tle innych swoim wyglądem, klimatem lub odrobiną czegoś… nie z tego świata. Sprawdź, jakie miejsca w Europie trzeba koniecznie zobaczyć choć raz!

A z kim najlepiej latać po Europie? Co roku firma Skytrax publikuje ranking najlepszych linii lotniczych świata. Przyznawane są również nagrody dla najlepszych przewoźników na różnych kontynentach. A wszystko w oparciu o opinie pasażerów. Sprawdź najlepsze linie lotnicze Europy 2022:

  1. Turkish Airlines
  2. Air France
  3. Swiss International Air Lines
  4. British Airways
  5. Lufthansa
  6. KLM Royal Dutch Airlines
  7. Virgin Atlantic
  8. Finnair
  9. Iberia
  10. Aegean Airlines
Kamila Olejarz
Kamila Olejarz
Kulturoznawca z dziennikarską pasją. Zajmuje się wideofilmowaniem. Z wielką pasją i nieukrywaną przyjemnością robi też zdjęcia . Ma niesforną cechę, która nie pozwala jej siedzieć w miejscu. Ciągle myśli o miejscach, jakie mogłaby zobaczyć na świecie. Chętnie bierze udział w różnych projektach artystycznych. Lubi spędzać aktywnie czas. A poza pracą tańczy salsę kubańską.

Zobacz też

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

Obserwuj nas

427,346FaniLubię
33,449ObserwującyObserwuj
5,711ObserwującyObserwuj

Zobacz też