Ten przewoźnik poinformuje cię, czy siądziesz przy dziecku. Skorzystasz?

Nie chcesz siedzieć w pobliżu dzieci podczas lotu? Marzy ci się spokój i kontakt tylko z dorosłymi pasażerami? Skorzystaj z usług Japan Airlines i wybierz takie miejsce, które spełni te kryteria. Linia ta umożliwiła monitorowanie miejsc zajętych przez dzieci. Wystarczy zerkać na specjalną mapę samolotu, by zobaczyć, czy przypadkiem nie sąsiadujesz z rodzicem z dzieckiem. 

Niektórzy uważają ten pomysł za najlepszy od czasów internetowej odprawy, dla innych to działanie dziwne i wręcz niebezpieczne.

Na pierwszy rzut oka pomysł wydaje się idealny dla tych, którzy lubią spokojny lot. I to niekoniecznie dotyczy siedzenia bezpośrednio przy małym dziecku, co może być uciążliwe. To koncepcja również dla tych, którzy nie chcą, by ich fotel był kopany od tyłu. To również dobra informacja dla rodziców. Miejsce obok dzieci zapewne pozostaną puste, o ile nie będzie całkowitego obłożenia.


Ale jeśli spojrzeć na pomysł z drugiej strony, oznacza on, że wszystkie osoby niepowołane i potencjalnie niebezpieczne będą wiedziały,  gdzie konkretnie usiąść, by siedzieć jak najbliżej zarówno dzieci, jak i ich matek. Dodatkowo, siedzenie przy dorosłych pasażerach nie oznacza wcale miłego lotu – trafiają się przecież przeróżni ludzie. Co myślicie o takim rozwiązaniu? Jesteście za czy przeciw?

Tutaj znajdziesz tanie loty do Japonii

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Wpisz swój komentarz
Please enter your name here