Ten kraj oferuje Ci darmowe wakacje tego lata…uwaga! Z przewodnikiem szczęścia

Pewnie doskonale wiesz, że Finlandia uważana jest za najszczęśliwszy kraj na świecie. Już drugi rok z rzędu znalazła się na czele World Happiness Report. Ranking przygotowywany jest przez ONZ. W związku z tym Finlandia nie chce zostać samolubna i chce podzielić się swoim przepisem na szczęście. Jaki pomysł mają władze? Wypożycz na wakacje Fina – przewodnika szczęścia.

Leć do Finlandii i wynajmij Fina

Władze Finlandii postanowiły nie ukrywać tajemnic swojego sukcesu – a przynajmniej nie tego, w którym chodzi o ich szczęście. Chcą zaoferować ludziom bezpłatne, letnie wakacje, aby mogli nauczyć się od lokalnych mieszkańców jak być szczęśliwymi. Krótko mówiąc kraj chce eksportować swoje szczęście na skalę światową! A jak to zrobić? Bardzo prosto. Można po prostu wynająć Fina, który będzie Cię uczył jak być szczęśliwym człowiekiem.

Jak czytamy na stronie projektu:

Nasz sekret tkwi w naszej naturze. Dosłownie. Kiedy inni idą na terapię, Finowie zakładają gumowe buty i idą do lasu.

Przecież nie od dziś wiadomo, że człowiek najlepiej uczy się przez praktykę. I tak właśnie będzie w tym przypadku. W ramach takiej współpracy będziesz mógł spędzić czas w Finlandii w towarzystwie fińskiego przewodnika szczęścia. Po prostu, gdy przyjedziesz do najszczęśliwszego kraju na świecie, wynajmij Fina i bądź szczęśliwy jak on. Do projektu zgłosiło się 8 chętnych, szczęśliwych mieszkańców Finlandii, którzy chętnie się Tobą zaopiekują. Przewodnicy mieszkają w różnych częściach kraju. Możesz poznać wszystkich i posłuchać jaki mają pomysł na wasze, wspólne wakacje.

Jak wynająć Fina?

Proces Rent a Finn jest prosty. Wystarczy zrobić 3 min wideo, w którym opisujesz siebie, swoje powiązanie z naturą i cele związane z odwiedzaniem Finlandii. Następnie musisz wypełnić formularz zgłoszeniowy na stronie internetowej. Zwycięzcy udadzą się do Finlandii tego lata na 3 dni, w terminie uzgodnionym z gospodarzem. Tylko 3 dni, a może aż? Dowiesz się kiedy skorzystasz z tej opcji. Wszystkie koszty podróży i zakwaterowania zostaną pokryte, ale musisz pamiętać, że będziesz filmowany podczas wizyty.

Aby ustalić, czy pilnie potrzebujesz odpoczynku w Finlandii, koniecznie wykonaj test równowagi. Zajmie Ci to 3 minutki. Pytania dotyczą Twojego stanu zdrowia, podejścia do aktywności fizycznej i kontaktu z naturą! Powodzenia. Leć na spotkanie z naturą i znajdź swój niezwykły spokój tego lata.

2 KOMENTARZE
  1. To nieprawda tam ludzie dużo piją alkoholu są smutni i generalnie jest smutno
    Fakt że żyje się łatwo ale czy to jest tylko wykladnikiem szczęściA
    ???

  2. Nic dodać nic ująć. Kulturalnie, ale chleją jak ruskie

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Wpisz swój komentarz
Please enter your name here