Ten kraj oferuje Ci darmowe wakacje tego lata…uwaga! Z przewodnikiem szczęścia

Pewnie doskonale wiesz, że Finlandia uważana jest za najszczęśliwszy kraj na świecie. Już drugi rok z rzędu znalazła się na czele World Happiness Report. Ranking przygotowywany jest przez ONZ. W związku z tym Finlandia nie chce zostać samolubna i chce podzielić się swoim przepisem na szczęście. Jaki pomysł mają władze? Wypożycz na wakacje Fina – przewodnika szczęścia.

Leć do Finlandii i wynajmij Fina

Władze Finlandii postanowiły nie ukrywać tajemnic swojego sukcesu – a przynajmniej nie tego, w którym chodzi o ich szczęście. Chcą zaoferować ludziom bezpłatne, letnie wakacje, aby mogli nauczyć się od lokalnych mieszkańców jak być szczęśliwymi. Krótko mówiąc kraj chce eksportować swoje szczęście na skalę światową! A jak to zrobić? Bardzo prosto. Można po prostu wynająć Fina, który będzie Cię uczył jak być szczęśliwym człowiekiem.

Jak czytamy na stronie projektu:

Nasz sekret tkwi w naszej naturze. Dosłownie. Kiedy inni idą na terapię, Finowie zakładają gumowe buty i idą do lasu.

Przecież nie od dziś wiadomo, że człowiek najlepiej uczy się przez praktykę. I tak właśnie będzie w tym przypadku. W ramach takiej współpracy będziesz mógł spędzić czas w Finlandii w towarzystwie fińskiego przewodnika szczęścia. Po prostu, gdy przyjedziesz do najszczęśliwszego kraju na świecie, wynajmij Fina i bądź szczęśliwy jak on. Do projektu zgłosiło się 8 chętnych, szczęśliwych mieszkańców Finlandii, którzy chętnie się Tobą zaopiekują. Przewodnicy mieszkają w różnych częściach kraju. Możesz poznać wszystkich i posłuchać jaki mają pomysł na wasze, wspólne wakacje.

Jak wynająć Fina?

Proces Rent a Finn jest prosty. Wystarczy zrobić 3 min wideo, w którym opisujesz siebie, swoje powiązanie z naturą i cele związane z odwiedzaniem Finlandii. Następnie musisz wypełnić formularz zgłoszeniowy na stronie internetowej. Zwycięzcy udadzą się do Finlandii tego lata na 3 dni, w terminie uzgodnionym z gospodarzem. Tylko 3 dni, a może aż? Dowiesz się kiedy skorzystasz z tej opcji. Wszystkie koszty podróży i zakwaterowania zostaną pokryte, ale musisz pamiętać, że będziesz filmowany podczas wizyty.

Aby ustalić, czy pilnie potrzebujesz odpoczynku w Finlandii, koniecznie wykonaj test równowagi. Zajmie Ci to 3 minutki. Pytania dotyczą Twojego stanu zdrowia, podejścia do aktywności fizycznej i kontaktu z naturą! Powodzenia. Leć na spotkanie z naturą i znajdź swój niezwykły spokój tego lata.

2 KOMENTARZE

  1. To nieprawda tam ludzie dużo piją alkoholu są smutni i generalnie jest smutno
    Fakt że żyje się łatwo ale czy to jest tylko wykladnikiem szczęściA
    ???

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Wpisz swój komentarz
Please enter your name here