Tego mężczyznę zatrzymano do kontroli na lotnisku. Funkcjonariusze nie mogli uwierzyć, ile ma lat

Przybycie tego mężczyzny na lotnisko w Zjednoczonych Emiratach Arabskich wzbudziło niezłe poruszenie wśród pracowników portu. Zatrzymano go do kontroli.

Wszyscy byli zaskoczeni

Zamieszanie w międzynarodowym porcie lotniczym w Abu Zabi wywołał pewien niezwykły pasażer, a konkretnie to jego dokument tożsamości, który wskazywał, że ma on 123 lata! 1896 rok urodzenia – taki widok nie zdarza się często. Jak informuje portal Dobre Wiadomości, władze Indii potwierdziły autentyczność dokumentu. Funkcjonariusze nie chcieli uwierzyć, że ten mężczyzna, który tak żwawo porusza się po lotnisku ma naprawdę tyle lat.

Oczywiście zdjęcie dokumentu stało się viralem w mediach społecznościowych. Urodzony 8 sierpnia 1896 roku w Kalkucie Swami Sivananda jest mnichem. Po trudnym dzieciństwie w ubóstwie i stracie rodziców, trafił pod opiekę duchowego guru. Jaki jest jego przepis na długowieczność? Życie w celibacie, unikanie przypraw i codzienna joga. Preferuje też życie w samotności i z dala od technologii.

Poprzedni artykułOstatnie dni promocji LOT! Tańsze loty na jesień i zimę, na narty i w tropiki!
Następny artykułCo dzieje się z samolotem między lotami? Wiele. Bardzo wiele.
blank
Kulturoznawca z dziennikarską pasją. Zajmuje się wideofilmowaniem. Z wielką pasją i nieukrywaną przyjemnością robi też zdjęcia . Ma niesforną cechę, która nie pozwala jej siedzieć w miejscu. Ciągle myśli o miejscach, jakie mogłaby zobaczyć na świecie. Chętnie bierze udział w różnych projektach artystycznych. Lubi spędzać aktywnie czas. A poza pracą tańczy salsę kubańską.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Wpisz swój komentarz
Please enter your name here