Lotniczy świat owładnęła akcja #DontRushChallenge. W jej ramach personel pokładowy różnych linii lotniczych zamieszcza w sieci zabawne klipy. Muzyka pozostanie Ci w głowie na długo. W tej akcji nie mogło zabraknąć też filmu naszego polskiego przewoźnika.

Na czym polega #DontRushChallenge? Do utworu Don’t Rush duetu rapowego Young T i Bugsey z Wielkiej Brytanii stewardesy, piloci i personel naziemny z kilku linii lotniczych z całego świata montują nagranie. Kolejne osoby nagrywają krótkie filmiki, na których podglądamy ich w domowych warunkach (w ramach akcji #stayhome), a za chwilę dzięki małemu zabiegowi widzimy ich już w profesjonalnym stroju gotowych do pracy. Zakończenie jednego klipu ma być początkiem klipu dla kolejnej osoby. Efekt jest ciekawy i widać, że każda osoba świetnie się przy tym bawi.

Zobaczcie jak wyzwaniu sprostali pracownicy różnych przewoźników:

Poprzedni

1. PLL LOT:


Poprzedni

4 KOMENTARZE

  1. W Locie powinien być człowiek doświadczony który przykładem chociażby linii Emirates mógłby uruchomić bezpieczne loty. Takie coś jak milczarski burak z radomia z doświadczeniem podczepinia wagonów w pkp to co on tu zrobi ? Condora już kupił i teraz będziemy płacić olbrzymie kary. Trzeba ich wszystkich jak najszybciej oskarżyć i na odsiadkę. Następny jak przyjdzie to będzie pracował 24 godziny na dobę !!!!

  2. Krzysztof – straty traty dyrdymały. Tyle ile napisałeś to i tyle o tym wszystkim wiesz. Czyli praktycznie zero o biznesie. Sky is the limit!

  3. Emocje… emocje… emocje! Nic przeciwko emocjom nie mam o ile towarzyszą im konstruktywne opinie oparte na znajomości tematu. Jeżeli jednak są jedynie wynikiem sprzeciwu wobec ” teraźniejszości” ( wszystko co jest jest złe) popartego teoriami spisku międzynarodowego znalezionymi na „Holly Internet” to budzi to we mnie , delikatnie mówiąc, odruch wymiotny.
    Pozdrawiam

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Wpisz swój komentarz
Please enter your name here