Takiego hotelu jeszcze nigdy nie widziałeś! To pierwszy taki na świecie

Midas by pozazdrościł takiego hotelu! Wszędzie złoto. Na zewnątrz. Wewnątrz. Mowa o Wyndham Dolce Hanoi Golden Lake. Daj się ponieść wyobraźni. Zapłacisz tu blisko 1 000 zł za noc. Jak szaleć, to szaleć!

Hotel ze złota

Zazwyczaj taki przepych kojarzy się z Dubajem. Tam wszystko musi być naj. Tym razem jednak to Wietnam zaskoczył finezją. Pozłacany (pokryty 24-karatowym złotem) hotel znajduje się w Hanoi. Niedawno został otwarty.

Jak donosi onet.pl, inwestycja kosztowała 200 mln dolarów i potrzeba było aż 11 lat, aby budowa obiektu została zakończona. 5* jednak zobowiązuje, bo kto by nie chciał kąpać się np. w złotym basenie na dachu podziwiając panoramę miasta. Brzmi jak niezły plan.

Złota ceramika na zewnątrz budynku, w środku złote lobby, a w pokojach złote meble,umywalki, wanny i muszle klozetowe. Nawet jedzenie w restauracji hotelowej często jest ozdobione jadalnym złotem.

W obiekcie znajduje się 400 pokoi. Hotel leży nad jeziorem Giang Vo, w dzielnicy Ba Dinh. Będzie zarządzany przez amerykańską firmę Wyndham Hotels.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Wpisz swój komentarz
Please enter your name here