Takich anty-selfie jeszcze nie widziałeś! Nikt nie ma takich zdjęć z podróży jak ta dziewczyna! Będziesz zaskoczony

W obecnych czasach być gdzieś i nie zrobić sobie selfie to zakrawa o szaleństwo. Wiele osób robi po prostu miliony zdjęć dziennie dokumentując swoje życie i dzieląc się nim na portalach społecznościowych. Instagram i Fb zalewa fala zdjęć z każdej minuty życia różnych ludzi. Trudno się wyróżnić na tym tle. Jednak tej dziewczynie niewątpliwie się to udało. Mocno się zdziwisz, jak zobaczysz te zdjęcia.

Poprzedni

1. Niezwykły pomysł na zdjęcia z podróży

Nietypowy pomysł na selfie z podróży. Stephanie Leigh Rose na każdym ze zdjęć udaje martwą, pozując na tle znanych turystycznych miejsc i zabytków. Fotografie podobno powstają spontanicznie. Nie można się dziwić, że od początku projekt Stefdies budził mieszane uczucia.

Stephanie Leigh Rose, artystka powiedziała:

Tym moje zdjęcia różnią się od klasycznych selfie, które są perfekcyjne i czasami stanowią owoc nawet setek prób. Selfie to wynik manipulacji i zaburzony obraz prawdziwej osoby i prawdziwego życia. U mnie jest odwrotnie. Daję sobie jedną szansę na pstryknięcie zdjęcia – tak jak w życiu. Żyjemy tylko raz, nie ma poprawek i na zdjęciach chcę oddać właśnie to uczucie ulotności.

Artystka Stephanie Leigh Rose poprzez swój projekt chce zwrócić także uwagę na te piękne miejsca na świecie, przy których ludzie robią sobie zdjęcia.

Robisz sobie selfie w jakimś znanym miejscu i dajesz je na Instagrama. I po chwili każdy zaczyna komentować Twój wygląd, ubiór, a te cuda świata w tle zostają tylko tłem.

Poprzedni
12 KOMENTARZE
 1. Pomysł na wybicie się z tłumu jak najglupszym pomysłem?

 2. Tej osobie na tych zdjęciach się coś w GŁ9WCE POPSUŁO.
  Głupota nie zna granic. Zobaczyłem dwa zdjęcia i nie miałem ochoty na więcej.
  Ludzie niektórzy robią takie GŁUPOTY żeby zwrócić na siebie uwagę.
  SĄ SAMOTNI I NIE mają przyjaciół i celu w życiu. Żyją chwilą bez planów na przyszłość.

 3. Hmm…nic niema nadzwyczajnego w tych selfi ona poprostu leży jak rozwalona krowa …Hehehe….

 4. Ludzie odczepcie się, to był super pomysł, a wy pewnie nie jesteście tak kreatywni.

 5. Autor chyba nie wie co to selfie…

 6. Moim zdaniem udawanie trupa zwraca uwagę więc nie skupiam się na jakimś tle.

 7. Pato stream selfdie królowe życia pełno lgbt w telewizji i innych anomalii. co jeszcze? Dziś normalność jest passe ? Pomału sięgamy dna jako spoleczenstwo.

 8. Cały czas na „bani”.
  Skąd ona bierze forsę na alkohol?

 9. ” martwa” pani twierdzi że pozowanie zmienia obraz człowieka to jak nazwiemy leżenie plackiem ułożenie odpowiednio kończyn rozwachlowanie włosów na kamieniu jak nie pozowaniem ta pani przeczy sama sobie pani Kamilo-kulturoznawco.to nie kultura ani sztuka,a projekt to chyba za duże słowo .ta pani ma szczęście że nikt jej jeszcze czymś nie przejechał, jak tak poleguje nie musiałaby udawać

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Wpisz swój komentarz
Please enter your name here