Tajlandia poluzowała zasady wjazdu. Koniec z Thailand Pass

Tajlandia ogłosiła, że od 1 lipca zrezygnowała z tak krytykowanego procesu wstępnej rejestracji dla zagranicznych turystów tzw. Thailand Pass. Ta wiadomość powinna ucieszyć podróżnych planujących wyjazd do tego niezwykłego kraju.

System Thailand Pass, w którym zagraniczni turyści musieli uzyskać zgodę na wjazd do kraju od tajskich władz, został oficjalnie wstrzymany od 1 lipca.

Dotychczas do wjazdu do Tajlandii wymagana była rejestracja w systemie Thailand Pass na stronie: https://tp.consular.go.th/. Podczas rejestracji trzeba było udostępnić skany m.in. polisy ubezpieczeniowej w wysokości minimum 10 tys. dolarów. Ten warunek także został zniesiony. Potwierdzają to oficjalne rządowe informacje.

Zasady wjazdu do Tajlandii od 1 lipca

Warunkiem wjazdu do kraju jest przedstawienie zaświadczenia o szczepieniu (nie ma konieczności przyjmowania dawki przypominającej).

Osoby niezaszczepione muszą z kolei przedstawić negatywny wynik testu RT-PCR, wykonanego nie wcześniej niż 72 godziny przed odlotem.

Anna Pustizzi
Anna Pustizzi
Z Tanimi Lotami związana od 2010 roku. Szefowa redakcji i opiekun Społeczności. Prywatnie mama dwójki wspaniałych dzieciaków i żona pilota samolotów. Pasjonuje się dobrą kuchnią i uwielbia wyszukiwać tanie loty. Kocha polskie morze i ma słabość do włoskiej pizzy.

Podobne artykuły

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

Obserwuj nas

423,089FaniLubię
30,621ObserwującyObserwuj
5,564ObserwującyObserwuj

Najnowsze