Szok. Załoga pokazała jak wygląda pokład po wyjściu pasażerów! Nie uwierzysz

Jeśli dużo latasz to doskonale wiesz, że na pokładzie można spotkać różnych ludzi, a praca załogi nie należy do najłatwiejszych. Związek Zawodowy Personelu Pokładowego i Lotniczego opublikował na Twitterze zdjęcie zrobione po wyjściu pasażerów z samolotu. Nie uwierzysz jak zobaczysz!

Szokujące zdjęcie z pokładu

Zdjęcie dokumentuje pokład samolotu Boeing 787 PLL LOT po rejsie w klasie economy premium. Na podłodze i fotelach widać okruszki i podarte chusteczki higieniczne, folie. Po prostu wielki bałagan. Internauci nie kryli oburzenia. Ich komentarze są niemal jednogłośne:

Przecież wiadomo, kto zajmował te miejsca… Powinni dostać fakturkę za doprowadzenie statku powietrznego do stanu sprzed ich wizyty…

Lista pasażerów, numery foteli i tylko wysłać rachunek ekstra za sprzątanie… (…)

Za to powinny być kary. Serio, przed opuszczeniem miejsc – sprawdzenie, jak wyglądają siedzenia i wszystko wokół. Jest syf – płacisz. I to słono.

Przedstawicielka związku zawodowego, w rozmowie z Onetem powiedziała, że od pasażerów oczekują kultury i dbałości o otoczenie, w którym przebywają z innymi podróżnymi.

12 KOMENTARZE
 1. To jeszcze nic. Trzeba zobaczyć, jak wyglądają pokoje i łazienki hotelowe po wizycie młodzieży z Israela, wszystko zdemolowane i wymazane kupą!

 2. Bydło powinno podróżować w wagonach bydlęcych! A orangutany w klatkach pod pokładem.

 3. Tragedia, powinni sprawdzic kto zajmowal te miejsca i wyslac kare pieniezna….

 4. Masakra brak słów

  • Wielokrotnie widziałem syf pozostawiony po obywatelach Izraela… W hotelach zostawiają brudną pościel, nie wycierają tyłków. Okropność.

 5. A z jakiego kraju byli ów pasażerowie? Wg mnie typowe la południowców

 6. Dla mnie to wygląda na klasę biznes. Trochę latam i nigdy nie miałam okazji siedzieć na fotelu z podnóżkiem i z taką przestrzenią między fotelami.

 7. No i co w tym dziwnego? Cały lot sprzedają na pokładzie żarcie, alkohol i inny badziew, no to taki tego efekt

 8. Co tu komentować żenada hańba wstyd

 9. Po locie do lufthansą z Frankfurtu do Indii, większość miejsc w samolocie wyglądała w ten sposób.. od razu ciśnie się na usta słowo bydło..

 10. :Dajecie nabrać na foto garści okruchów i kilku chuseczek – przecież w cenie biletu jest opłata za sprzątanie samolotu – klient – nasz Pan!

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Wpisz swój komentarz
Please enter your name here