Stewardesa pokazuje, czego nienawidzi podczas podróży samolotem! Nie zaglądaj, jeśli jesteś wrażliwy

Podróżowanie samolotem ma też (o dziwo!) swoje minusy, zwłaszcza kiedy mamy pecha i trafimy na niezbyt fajnych współpasażerów. Jeśli dużo latasz, to wielce prawdopodobne, że sam też możesz opowiedzieć jakieś niesamowite sytuacje, jakie miały miejsce na pokładzie. Wtedy zastanawiamy się jak ta załoga pokładowa daje sobie radę prawda albo po prostu współczujemy personelowi?

Pasażerowie mają swoją listę akcji, na które nie chcieliby już nigdy w życiu trafić. Wyobraź sobie zatem jaką top listę mają stewardessy i stewardzi! Dzięki blogowi Życie stewardessy możemy poznać trochę tajników pracy załogi pokładowej.

Blog Życie stewardessy jest już bardzo znany. Na FB obserwuje go blisko 300 000 fanów i ciągle ich przybywa. Stewardessa Ola Kuczyńska prowadzi również Instagrama i kanał na YT. Ostatnio w social mediach opublikowała post o treści:


Czy jest coś czego nie cierpicie podczas podróży samolotem? Stewardessy też mają swoją TOP listę 😏
Ps. Nie chodźcie do toalety bez butów proszę Was, ja nie chcę źle. Po prostu dobra rada. A dlaczego odpowiedź wśród zdjęć…

blank
Fot. FB Życie Stewardessy
blank
Fot. FB Życie Stewardessy
blank
Fot. FB Życie Stewardessy
blank
Fot. FB Życie Stewardessy via Passenger Shaming Facebook

Internauci są oburzeni, a komentarzy pod postem nie brakuje:

Masakra a chodzą stewardesy i cały czas zbierają śmieci a wiecznie jest syf. powinni karać finansowo pasażerów albo sprawdzać przy wychodzeniu po kolei.

Więcej wódki lać tylko. Ja to w samolocie obserwuję ludzi i widzę jedno – wsiadają, samolot startuje, odpinamy pasy i zaczyna się jak na wycieczce autokarowej – czipsy, gofry, lody, kupa, siku, kupowanie ze sklepu i alko ile fabryka da ,a później syf.
Dlatego czasem wolę zapłacić więcej za bilet i lecieć biznes klasą niż właśnie patrzyć na to wszystko. wolę spokój. choć bywa że i w biznesie znajdą się Asy.

Pamiętaj więc jeśli łapiesz jakieś super okazje lotnicze, to ciesz się podróżą, ale zostawiaj po sobie zawsze porządek. A Ty masz podobne doświadczenia z latania? Opowiedz w komaentarzu.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Wpisz swój komentarz
Please enter your name here