Samolot pomylił trasę! 40 ton wody spadło na głowy policjantów

Takie rzeczy mogą się wydarzyć tylko w Rosji. Albo coś wypadnie z samolotu np. trzy tony złota albo podłoga się zarwie od ciężaru… złota, bo czegóż by innego. Czasem to nawet pilot trasę pomyli. Taka sytuacja miała miejsce w pobliżu miasta Nogińsk w rejonie Moskwy, podczas ćwiczeń.

Ładunek, czyli 40 ton wody, miał zostać zrzucony na zalesiony teren. Jak informuje Wprost, pilot Iła-76 przypadkowo zmienił jednak tor lotu i zrzucił go w innym miejscu. Oczywiście całkiem przypadkowo woda spadła na głowy policjantów, którzy akurat w tym miejscu odbywali patrol.

Kara z niebios na policjantów

Oczywiście całe zdarzenie udało się zarejestrować. Na filmie widać, jak jeden z policjantów idzie do radiowozu przemoczony do suchej nitki. Funkcjonariusze wykazali się jednak poczuciem humoru i całą sytuację obrócili w żart. Niecodziennie zdarza się, że z nieba spada na Ciebie 40 ton wody. Rosyjskie media żartobliwie pisały o karze z niebios dla policjantów.

Kamila Olejarz
Kamila Olejarz
Kulturoznawca z dziennikarską pasją. Zajmuje się wideofilmowaniem. Z wielką pasją i nieukrywaną przyjemnością robi też zdjęcia . Ma niesforną cechę, która nie pozwala jej siedzieć w miejscu. Ciągle myśli o miejscach, jakie mogłaby zobaczyć na świecie. Chętnie bierze udział w różnych projektach artystycznych. Lubi spędzać aktywnie czas. A poza pracą tańczy salsę kubańską.

Podobne artykuły

1 KOMENTARZ

  1. Myślę że dobrą opcją na poznanie lotów jest zawsze ten flight radar, na stronie jest dodany z aktualnymi trasami lotów http://www.open-youweb.com/jaka-trasa-leci-samolot-sledzenie-lotu-samolotow/ tylko lepiej otworzyć oryginalną stronę a nie centrowaną na Polskę. Można też pobrać aplikację na komputer jaka dokładniej pokazuje wszystkie dane.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

Obserwuj nas

423,089FaniLubię
27,036ObserwującyObserwuj
5,564ObserwującyObserwuj

Najnowsze