Ryanair uruchomił nową trasę z Polski i promocję na loty!

Ryanair 7 listopada świętował uruchomienie nowej trasy Olsztyn Mazury – Kolonia. Połączenie będzie realizowane 2 razy w tygodniu i stanie się częścią zimowego rozkładu lotów Ryanaira z lotniska Olsztyn Mazury.

Nowa trasa, nowa promocja

Ryanair oferuje w Olsztynie 2 trasy tj. do Londynu Stansted oraz Kolonii i obsłuży tu 70.000 pasażerów rocznie. Z okazji inauguracji nowej trasy wprowadzono do sprzedaży bilety już od 56 zł na podróż do końca marca 2020 roku. Rezerwacji lotów można dokonać tylko do soboty 9 listopada do północy.

Olga Pawlonka z Ryanaira powiedziała:

Cieszymy się z uruchomienia nowej trasy do Kolonii. Ryanair zaoferuje tej zimy w Olsztynie 2 trasy tj. do Kolonii oraz Londynu Stansted i obsłuży 70.000  pasażerów rocznie.

Tomasz Kądziołka, Prezes Lotniska Olsztyn Mazury powiedział:

Nasza współpraca z Ryanair układa się bardzo dobrze i cieszymy się, że uruchamia kolejne połączenie z Portu Lotniczego Olsztyn Mazury. Loty do Kolonii to strzał w dziesiątkę. Niemcy to dla nas w tym momencie kluczowy rynek, dlatego jesteśmy pewni, że połączenie będzie cieszyć się bardzo dużym powodzeniem zarówno wśród pasażerów z naszego regionu jak i tych przylatujących z Zagłębia Ruhry na Warmię i Mazury.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Wpisz swój komentarz
Please enter your name here