Ryanair pozwala na 2 bezpłatne zmiany rezerwacji! Sprawdź do kiedy

Pisaliśmy, o tym, że Wizz Air zaktualizował swój cennik, z którego wynika, że ceny za bagaż znacząco wzrosły. Tymczasem irlandzki przewoźnik Ryanair poinformował, że znosi opłatę za zmianę rezerwacji w przypadku, kiedy nasza podróż ma się odbyć do 31 października 2021 roku.

W ramach przesunięcia terminu lotu do 31 października 2021 roku możliwe są teraz dwie zmiany. Sytuacja związana z wirusem COVID-19 jest cały czas dynamiczna i nie wiadomo do końca jak będzie wyglądała za kilka miesięcy, dlatego Ryanair pozwoli klientom na więcej elastyczności podczas rezerwacji lotów na Wielkanoc lub lato 2021 roku.

Według Ryanaira ​​podróże lotnicze zostaną ponownie udostępnione szerszej grupie pasażerów po wdrożeniu szczepień w Wielkiej Brytanii oraz innych państw w Unii Europejskiej. – Jeśli zmienią się Twoje plany, zmieni się również Twoja rezerwacja. Aby zapewnić klientom Ryanair jak największą elastyczność i pewność, rozszerzyliśmy naszą opcję bez opłaty dla wszystkich zmian rezerwacji dokonanych w styczniu, lutym i marcu – podkreślił rzecznik prasowy przewoźnika z Zielonej Wyspy.


Ryanair mówi:

MAJĄC NA UWADZE, ŻE OGRANICZENIA ZWIĄZANE Z WIRUSEM COVID-19 ZMIENIAJĄ SIĘ REGULARNIE, RYANAIR ZEZWALA TERAZ NA MAKSYMALNIE DWIE BEZPŁATNE ZMIANY DATY LOTÓW TYCH REZERWACJI AŻ DO 31 PAŹDZIERNIKA 2021 ROKU. KLIENCI MOGĄ TERAZ REZERWOWAĆ LOTY NA ŚWIĘTA WIELKANOCNE LUB ZASŁUŻONE WAKACJE 2021 ROKU, MAJĄC PEWNOŚĆ, ŻE W PRZYPADKU ZMIANY PLANÓW BĘDĄ MOGLI RÓWNIEŻ ZMIENIĆ SWOJĄ REZERWACJĘ BEZ ŻADNEJ OPŁATY DO KOŃCA PAŹDZIERNIKA 2021 ROKU.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Wpisz swój komentarz
Please enter your name here