Rozróba na pokładzie samolotu. Chodziło o piwo (FILM)

Na pokładzie samolotu linii American Airlines doszło do nieprzyjemnego incydentu. Pasażerowie mogli odczuwać duży dyskomfort, choć nie zabrakło i takich, którzy całe zdarzenie postanowili sfilmować. Mężczyźnie odmówiono piwa i rozpętała się wojna. Zaczął się awanturować, ale na tym się oczywiście nie skończyło.

Zdarzenie miało miejsce podczas lotu z Santa Cruz na Wyspach Dziewiczych do Miami w Stanach Zjednoczonych. Jak informuje wprost.pl, jeden z pasażerów (Jason Felix) chciał zamówić piwo. Steward odmówił mu jednak sprzedaży. Przyczyny można łatwo się domyślić. Mężczyzna był już pijany, a samolot za godzinę miał lądować w Miami.

Pasażer był poirytowany

Pasażer oczywiście nie był usatysfakcjonowany odpowiedzią. Mało tego, tak go poirytowała odmowa, że doszło do bójki. Zaczęło się od krótkiej pyskówki z personelem, a później doszło jeszcze do rękoczynów z innym pasażerem.

Inni próbowali rozdzielić nadpobudliwych pasażerów. Załoga samolotu rozważała nawet wcześniejsze lądowanie, na szczęście jednak udało się rozdzielić mężczyzn. Uznano także, że pijany pasażer nie stanowi aż tak dużego zagrożenia dla innych turystów.

Samolot wylądował zgodnie z planem na lotnisku w Miami.

J. Felix zaraz po wylądowaniu został aresztowany przez policję, jeszcze nie wiadomo, jaka kara mu grozi.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Wpisz swój komentarz
Please enter your name here