Randka w ciemno w przestworzach? Dzięki tej linii to możliwe, ale tylko dla wybranych

W ramach kampanii Fly! Love is in the Air, EVA Airways, jeden z największych przewoźników na Tajwanie, podjął współpracę z firmą Mobius organizując w Boże Narodzenie, Sylwestra i Nowy Rok loty dla singli. Bilety na pierwszy lot w Boże Narodzenie zostały już wyprzedane. W trakcie lotu odbędą się tzw. szybkie randki, czyli spotkania, podczas których uczestnicy mają tylko kilka minut na to, aby oczarować sobą płeć przeciwną.

Chiang Tsung-Wei, rzecznik firmy Mobius, tłumaczył w CNN Travel:

EVA Air organizuje specjalne 'podróże', które mają zaspokoić pragnienie ich odbywania – teraz niemożliwego przez pandemię. A kiedy w podróż udają się samotny mężczyzna i kobieta, mogą wykazać chęć poznania kogoś w trakcie lotu.

Każda z randek obejmuje trzygodzinny lot z międzynarodowego lotniska Taoyuan w Tajpej, okrążenie przestrzeni powietrznej nad Tajwanem i oczywiście czas spędzony z wybrankiem lub wybranką.

Zachęcamy uczestników do pogłębionych rozmów na pokładzie samolotu podczas degustacji dań przygotowanych przez nagrodzonego gwiazdką Michelin szefa kuchni. Oczywiście w czasie, w którym podróżni nie spożywają posiłku, zobowiązani są do noszenia maseczek.

Podczas pandemii „Loty donikąd” stały się trendem w Azji i na Pacyfiku. Jednak do tej pory większość z tych lotów, które miały swój początek w miastach takich, jak Hongkong, Sydney i Tajpej – skupiała się na aspekcie turystycznym. Podróżujący mogli z lotu ptaka podziwiać malujące się pod nimi widoki.

W trakcie lotu uczestnicy będą siedzieć parami, wyłonionymi drogą losowania. Jednak, jak wskazuje organizator, nie są skazani na przydzielonego im towarzysza podróży, bowiem w trakcie spotkań na lądzie będą mieli okazję swobodnych rozmów z innymi uczestnikami. Na zakończenie każdego lotu przeprowadzany jest wywiad, w trakcie którego pasażerowie mogą wskazać osoby, z którymi „kliknęło”.

Jednak nie każdy singiel będzie mógł skorzystać z takiej formy randkowania – każdy lot zakłada w sumie 40 uczestników (20 kobiet i 20 mężczyzn). Uczestnicy muszą mieć wyższe wykształcenie i być obywatelami Tajwanu. Muszą również spełniać kryteria wiekowe – do wydarzenia zaproszeni są mężczyźni w wieku od 28 do 38 lat i kobiety w wieku od 24 do 35 lat. Ten aspekt spotkał się z nieznaczną krytyką, na którą odpowiedział rzecznik firmy.

Z wielu przeprowadzonych przez nas ankiet wynika, że większość uczestników płci męskiej wolałaby spotkać kobiety młodsze od siebie, podczas gdy kobiety wolałyby spotkać mężczyzn starszych od siebie” – mówi Chiang.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Wpisz swój komentarz
Please enter your name here