Pszczoły opanowały samolot! Przerażonych pasażerów ewakuowano!

Do nietypowej sytuacji doszło znowu w Rosji. Samolot linii Rossija miał wykonać lot na odcinku Moskwa – Symferopol na Krymie. Jednak do startu nie doszło. Pasażerowie zostali ewakuowani z pokładu. Z jakiego powodu? Z powodu obecności tysiąca pszczół.

Pszczoły przejęły samolot

Oprócz pasażerów, maszyna miała przetransportować na Krym także owady, jednak okazało się, że to nie takie łatwe zadanie. Pszczoły jakoś wydostały się ze specjalnego kontenera i rozpierzchły się po okolicy. Wleciały także na pokład, ale przede wszystkim wręcz „okleiły” samolot.

W krótką chwilę owady przejęły Boeinga 737. Na szczęście nic się nikomu nie stało, choć stresu było niemało.

Do końca nie jest jasne, w jaki sposób doszło do uszkodzenia kontenera. Ostatecznie podstawiono nową maszynę, dzięki której pasażerowie z dwugodzinnym opóźnieniem dotarli do miejsca docelowego. Los pszczół jest nieznany. 

 

Kamila Olejarz
Kamila Olejarz
Kulturoznawca z dziennikarską pasją. Zajmuje się wideofilmowaniem. Z wielką pasją i nieukrywaną przyjemnością robi też zdjęcia . Ma niesforną cechę, która nie pozwala jej siedzieć w miejscu. Ciągle myśli o miejscach, jakie mogłaby zobaczyć na świecie. Chętnie bierze udział w różnych projektach artystycznych. Lubi spędzać aktywnie czas. A poza pracą tańczy salsę kubańską.

Podobne artykuły

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

Obserwuj nas

423,089FaniLubię
30,791ObserwującyObserwuj
5,564ObserwującyObserwuj

Najnowsze