Przyszedł czas na świąteczne promocje Emirates. Jesteś gotowy?

W tym miesiącu linie Emirates zapewnią świąteczną atmosferę w przestworzach dzięki pysznemu bożonarodzeniowemu menu na wybranych trasach! Ale to nie wszystko! Możesz też liczyć na nostalgiczne filmy na pokładzie. Na podróżujących w grudniu czeka wyjątkowa oferta zarówno na ziemi, jak i na pokładzie.

Świąteczne menu

Popularne menu bożonarodzeniowe Emirates, a w nim bogaty wybór ulubionych świątecznych dań. Trzeci rok z rzędu pasażerowie podróżujący w grudniu z Dubaju do wybranych kierunków w Australii, Nowej Zelandii, Wielkiej Brytanii, Europie, USA i RPA mogą popróbować tych specjałów.

Bogate menu będzie serwowane zarówno dla pasażerowie klasy pierwszej i biznes, jak i ekonomicznej. Na trasach obsługiwanych przez samolot A380 pasażerowie klasy pierwszej i biznes poczują smak świąt także w słynnym salonie pokładowym Emirates. W okresie świątecznym pasażerowie Emirates będą mogli także skorzystać z bogatej oferty napojów do swojego bożonarodzeniowego posiłku. Na pokładzie przewoźnika podawane są najlepsze wina i szampany, które doskonale podkreślą smak świątecznego dania. 

Smakołyki dla dzieci

Na młodych pasażerów czeka niespodzianka w postaci czekoladowego lizaka z wizerunkiem renifera jako dodatek do lunchu i obiadu dla dzieci. Menu jest doskonale dopasowane do najmłodszych podróżników. Towarzystwa na pokładzie dotrzyma dzieciom maskotka z limitowanej edycji Emirates Fly With Me Animals – Rudzika Bell, dostępny przez ograniczony czas w grudniu. Na wszystkich trasach zarówno dzieci, jak i dorośli otrzymają kartki świąteczne z limitowanej edycji z kieszonką na polaroidy.

Świąteczne filmy w systemie ice

Aby wprawić pasażerów w świąteczny nastrój, linie Emirates udostępnią w grudniu bożonarodzeniowe hity w swoim wielokrotnie nagradzanym systemie rozrywki pokładowej ice. Wśród nowych pozycji pojawiły się To właśnie miłość, Kevin sam w domu, Elf, Ekspres polarny, Holiday i To wspaniałe życie oraz polska produkcja Listy do M. 3. W ofercie programów telewizyjnych znalazły się świąteczne seriale, w tym Wiggly, Wiggly Christmas i Bałwanek.

Oferta systemu ice obejmuje już ponad tysiąc tytułów filmowych – więcej niż u innych linii lotniczych – a pasażerowie mają do wyboru do 3,5 tys. kanałów i przeszło 2 tys. godzin rozrywki pokładowej na żądanie. W te święta system ice oferuje pasażerom najnowsze i najlepsze filmy, znakomite programy telewizyjne i szeroki wybór muzyki. Ponadto Emirates jako pierwsza linia lotnicza wyświetli w grudniu klasyczny film z 1982 roku E.T., o miesiąc wcześniej niż inni przewoźnicy.

Dla osób, które chciałyby nauczyć się nowego języka w Nowym Roku, przewoźnik dodał nowe języki do oferty kursów uTalk – m.in. szwedzki, koreański, rosyjski i urdu.

Podróż przez Dubaj

W okresie świątecznym lecący z Dubaju mogą liczyć na bezstresową podróż jeszcze przed wejściem na pokład samolotu dzięki usłudze Home Check-in. Usługa pozwala pasażerom przejść odprawę i zdać bagaże z dowolnego miejsca na terenie Dubaju, dzięki czemu mogą oni pojechać na lotnisko w dogodnym momencie, omijając stanowiska odprawy i udając się prosto do kontroli paszportowej.

Od 15 do 31 grudnia odwiedzający poczekalnie na lotnisku Dubai International będą mogli spróbować tradycyjnych potraw bożonarodzeniowych, m.in. pieczonego indyka, ciasta bûche de Noël czy Kerststolu.

Prezenty pod choinkę

Szukający prezentu pod choinkę na ostatnią chwilę znajdą coś w oficjalnym sklepie Emirates, który właśnie wprowadził nowe produkty bożonarodzeniowe do swojej kolekcji świątecznej. Wśród nich są komplety piżam, kartki okolicznościowe, swetry i kubki świąteczne. Można je znaleźć w sklepach i na stronie. W listopadzie ukazał się pierwszy numer nowego magazynu pokładowego Emirates „Be”, który prezentuje rozszerzoną ofertę 45 nowych i atrakcyjnych marek takich jak Cartier, Hugo Boss, Ray-Ban, Pandora i Tommy Hilfiger, których produkty pasażerowie mogą kupić na pokładzie. 

Oprócz świąt Bożego Narodzenia, linie Emirates co roku obchodzą także święto Diwali, Id al-Fitr, Chiński Nowy Rok czy Oktoberfest.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Wpisz swój komentarz
Please enter your name here