Promocja Air France KLM – taniej 130 miast, w tym egzotyczne kierunki!

Tradycyjnie pod koniec lata ruszyła wielka akcja wyprzedażowa w Air France KLM, która jest jedną z dwóch największych promocji cenowych w roku. Taniej polecieć można do ponad 130 miast na 5 kontynentach, a loty do wielu popularnych miejsc są jeszcze tańsze niż rok temu. 

Wśród promocji są zarówno poszukiwane, turystyczne miejsca, jak też kierunki poza utartym szlakiem i nowe destynacje w siatce Air France KLM. Dzięki nowym połączeniom lotniczym z Polski, podróże można wygodnie rozpocząć z Warszawy, Krakowa, Gdańska oraz Wrocławia, skąd Air France uruchomił loty w maju tego roku. 

Tańsze bilety można kupić już od dziś. Promocja potrwa do 10 września 2018 roku, ale oczywiście im wcześniej rozpocznie się polowanie na okazje, tym większa szansa na najniższą cenę i więcej terminów do wyboru. Ceny promocyjne dotyczą podróży od 1 września, aż do czerwca przyszłego roku. Wzorem lat ubiegłych wyprzedażowych okazji w KLM należy szukać pod hasłem „Dream Deals”, a w Air France jako „Oh La La!”.


Sprawdź promocję Air France KLM 

Kierunki objęte promocją

Tanio polecimy na wyspy egzotyczne wyspy, ale również do największych metropolii świata. Oferta tańszych lotów jest bardzo bogata, trzeba ją jednak dopasować do własnych potrzeb. Oto kilka przykładowych kierunków:

  • Martynika (od 1959 zł),
  • Gwadelupa (od 1959 zł),
  • Mauritius (od 2629 zł),
  • Kubę (od 2289 zł).

W świetnej cenie jest też niezmiennie poszukiwana przez turystów Tajlandia (Bangkok od 1819 zł), a także Sri Lanka (Colombo od 2409 zł), Kostaryka (San Jose od 3059 zł) i Filipiny (Manila od 2079 zł). Plaże z „wyższej półki” są teraz też bardziej osiągalne, dzięki tańszym lotom np. Hawaje (Honolulu od 2889 zł), Malediwy (Male od 2529zł) czy Seszele (od 2619 zł).

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Wpisz swój komentarz
Please enter your name here