Pracownicy lotniska zrobili wielkie oczy, gdy zobaczyli, co ten mężczyzna chce wnieść na pokład

Wyobraźnia ludzka nie zna granic. Niemal każdego dnia przekonują się o tym pracownicy lotnisk na całym świecie. Dlaczego? Ano dlatego, że choćby próby przemytu lub wniesienia zakazanych przedmiotów na pokład przejawiają się w coraz bardziej zadziwiający sposób. Tym razem funkcjonariusze na lotnisku zrobili wielkie oczy, gdy zobaczyli, co chce wnieść na pokład jeden z pasażerów.

Broń na pokład

Zanim przeczytasz dalej, sprawdź koniecznie jakie rzeczy pasażerowie próbują przewieźć w bagażu! Eksperci ds. bezpieczeństwa pokazali zdjęcia. Będziesz zaskoczony. A tym razem wcale nie było inaczej. Pasażer podróżujący do Brazylii przez lotnisko w New Jersey został zatrzymany przez urzędników Transport Security Administration (TSA) za próbę wniesienia na pokład miecza. Wartość przedmiotu była bardzo wysoka, dlatego mężczyzna był zaskoczony, że nie może go wziąć ze sobą.

Zgodnie z oficjalną polityką TSA bez względu na jej wartość, żadna broń nie może być przewożona na pokładzie samolotu, dlatego pasażer musiał umieścić miecz w bagażu rejestrowanym. Wcześniej jednak musiał go osłonić, bezpiecznie owinąć, aby zapobiec obrażeniom osób zajmujących się bagażami i inspektorów.

1 KOMENTARZ
  1. I ludzie wnosza na poklad bron np noze i scyzoryki. Ja sam od jakiegos czasu mam w kabinowce noz skladany 8cm I od ok 30ostatnich lotow nikt z ochrony go nie zauwazyl .

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Wpisz swój komentarz
Please enter your name here