Poznaj najpiękniejszą stewardessę na świecie! Niektórym uginają się nogi na jej widok

Na szczęście minęły te czasy, kiedy od stewardess wymagało się wyglądu modelki. Kobiety musiały spełniać ogromne wymagania, aby móc wykonywać ten zawód. Jeszcze czasem mają miejsce nieprzyjemne incydenty prowokowane przez przewoźników, a odnoszące się np. do niestosownej wagi czy też ogólnego wyglądu wykraczającego poza oczekiwania pracodawcy. My wiemy, że wszystkie stewardessy są piękne, prawda? Jednak internauci przyznali tytuł najpiękniejszej stewardessy na świecie. Trafił on do 25-letniej Szonji Gresy.

Kobieta jest niezwykła mieszanką piękna i profesjonalizmu.

I choć na ziemi rozbrzmiewają często stereotypy, że w powietrzu na pokładzie tanich linii nie można spotkać atrakcyjnych stewardess, to jednak Szonja Gresa (chociaż na pewno nie tylko ona) obala takowe. Jest Węgierką i od kilku lat pracuje w liniach lotniczych WizzAir. Szczupła, długonoga blondynka z pięknym uśmiechem na twarzy skradła serca internautów.


Na swoim Instagramie, który obserwuje już prawie 50 tys. użytkowników stewardessa zamieszcza przede wszystkim zdjęcia zrobione na pokładzie samolotu lub na jego tle. Jej drugą pasją jest makijaż.

Praca na pokładzie jest często męcząca i wymagająca, jednak Szonja zawsze wygląda nienagannie, a także odznacza się dużym profesjonalizmem.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Wpisz swój komentarz
Please enter your name here