Pomimo pandemii nowa linia lotnicza rozpoczęła sprzedaż biletów i planuje rozwój swojej siatki!

Włoski start-up, regionalna linia lotnicza EGO Airways 7 stycznia rozpoczęła sprzedaż biletów. Na początek linia zacznie latać dwoma samolotami Embraer E190s zbazowanymi na lotnisku Forli w regionie Emilia-Romagna oraz w Katanii na Sycylii.

Długoterminowym celem EGO Airways jest współpraca z innymi liniami lotniczymi poprzez dowożenie pasażerów na lotnisko Mediolan Malpensa.

Trasy EGO Airways

W sprzedaży są już bilety na loty pomiędzy Forli i Katanią rozpoczną się już 25 marca i będą odbywać się dwa razy dziennie. Z kolei 28 marca EGO Airways planuje rozpocząć loty z lotniska Bari na lotnisko we Florencji oraz z Florencji do Parmy.

30 marca EGO Airways uruchomi trzy kolejne trasy między międzynarodowym lotniskiem Lamezia Terme a Florencją, Forli i Parmą.

Latem EGO Airways uruchomi cztery nowe trasy 4 czerwca z Katanii do Florencji i Palmy. Z kolei lotniska We Florencji i Cagliari na Sardynii zyskają loty do Mediolanu Bergamo Rzymu Fiumicino.

Fot. Ego Airways

EGO Airlines powstały w 2019 roku i były pomysłem trzech włoskich przedsiębiorców z wieloletnim doświadczeniem w branży lotniczej. Linia ma być według jej założycieli w pełni włoską linią lotniczą, która pozwoli klientom wybierać najlepsze wrażenia z lotu na specjalnie dostosowanej stronie internetowej. Na stronie klienci mogą nie tylko wybrać klasę usług, którą chcieliby latać, ale także zarezerwować dodatki, takie jak transfer limuzyną na lotnisko i z lotniska, a nawet hotele na romantyczny weekend. Dążąc do stworzenia autentycznego włoskiego wrażenia, linie lotnicze będą również oferować wykwintne potrawy przyrządzane z najświeższych lokalnych składników.

Trzymamy kciuki

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Wpisz swój komentarz
Please enter your name here