Polska otrzymała tytuł New Holiday Destination of the Year 2018! Kto docenił nasz kraj?

Polska została wyróżniona w konkursie organizowanym przez magazyn China Travel Agency i otrzymała tytuł New Holiday Destination of the Year 2018 . I to jako jedyna z Europy! Który kraj docenił polski potencjał?

Polska doceniona w Chinach

Jak już się domyślasz, to właśnie Chiny doceniły nasz potencjał i bogactwo. O wyróżnieniu poinformowała Polska Organizacja Turystyczna.

Robert Andrzejczyk, prezes POT powiedział:

Cieszy nas kolejna nagroda z rynku chińskiego. Potwierdza ona coraz większe zainteresowanie naszym krajem przez turystów z Państwa Środka. Widać to także w danych statystycznych. W 2017 roku odwiedziła nasz kraj rekordowa liczba 138 tys. turystów z Chin. Co ważniejsze trend wzrostowy się utrzymuje. W pierwszej połowie 2018 do naszego kraj przyjechało ponad 20 proc. turystów więcej. 

China Travel Agent to renomowany magazyn ze świata turystycznego. Znajdziesz tam wywiady z znanymi osobami z branży turystycznej, a także informacje dotyczące destynacji, czy ciekawostek ze świata. Organizuje również liczne konferencje podróżnicze.

Jak przypomina w informacji prasowej rzecznik POT Grzegorz Cendrowski, wcześniej Polska orzymała m.in. nagrodę National Tourism Award w kategorii Najbardziej popularne cele podróży w 2017 roku. Przyznawał ją wtedy wydawca miesięcznika National Tourism

Kamila Olejarz
Kamila Olejarz
Kulturoznawca z dziennikarską pasją. Zajmuje się wideofilmowaniem. Z wielką pasją i nieukrywaną przyjemnością robi też zdjęcia . Ma niesforną cechę, która nie pozwala jej siedzieć w miejscu. Ciągle myśli o miejscach, jakie mogłaby zobaczyć na świecie. Chętnie bierze udział w różnych projektach artystycznych. Lubi spędzać aktywnie czas. A poza pracą tańczy salsę kubańską.

Podobne artykuły

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

Obserwuj nas

423,089FaniLubię
27,006ObserwującyObserwuj
5,564ObserwującyObserwuj

Najnowsze