Północ czy południe? Wizz Air otwiera dwa nowe połączenia. Przynajmniej jedno przyjemnie Was zaskoczy!

Wizz Air podzielił się dzisiaj bardzo dobrą wiadomością. Już wkrótce uruchamia dwa nowe połączenia z Polski. Będą to Oslo Gardermoen z Portu Lotniczego Poznań-Ławica oraz Marrakesz z Lotniska Chopina w Warszawie. Szczególnie to drugie połączenie ucieszy wiele osób, które szukają ciepłych kierunków zimą.

Od 1 listopada Wizz Air rozpocznie loty z Poznania do Oslo Gardermoen w Norwegii, a 17 grudnia z warszawskiego Lotniska Chopina do Marrakeszu w Maroku. Połączenia obsługiwane będą dwa razy w tygodniu – w poniedziałki i piątki. Bilety są już dostępne w
sprzedaży.

Paulina Gosk, manager ds. komunikacji korporacyjnej w Wizz Air powiedziała:


Cieszymy się, że możemy zaoferować połączenia z Poznania do Oslo w Norwegii oraz z Warszawy do Marrakeszu w Maroku. Nasza oferta daje jeszcze większy wybór miejsc docelowych w jak najniższych cenach i jesteśmy pewni, że klienci WIZZ z Polski docenią wygodę bezpośrednich lotów do Norwegii i Maroka. Bilety na najnowsze połączenia dostępne są już w sprzedaży (…) Dzięki wdrożonym procedurom pasażerowie mogą czuć się bezpiecznie i komfortowo podczas podróży z Wizz Air. Nasza polska załoga z uśmiechem powita Państwa na pokładach samolotów WIZZ!

Źródło: materiały prasowe

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Wpisz swój komentarz
Please enter your name here