Polka leciała na swój ślub, aresztowali ją na lotnisku

Taki scenariusz kojarzy się zazwyczaj z jakimś kinem akcji, jednak nie od dziś wiadomo, że to życie pisze najlepsze scenariusze! 30-letnia Polka na pewno nie spodziewała się takiego obrotu sprawy. Kobieta chciała lecieć z Londynu do Krakowa, żeby wziąć ślub, jednak została zatrzymana na lotnisku. Okazało się, że jest poszukiwana listem gończym! Trzy najbliższe miesiące spędzi w areszcie.

Jak informuje turystyka.wp.pl, tuż po wylądowaniu na krakowskim lotnisku kobieta usłyszała od funkcjonariuszy Straży Granicznej, że z powodu niestawienia się do zakładu karnego i ukrywania przed wymiarem sprawiedliwości, wystawiono za nią list gończy, aby wyegzekwować nałożoną karę.

Zastanawiasz się co zrobiła Polka, że wystawiono list gończy? Zaczęło się od złamania przepisów ruchu drogowego i zderzenie się z motocyklem. Otrzymała wtedy mandat w wysokości 100 zł, jednak nie zapłaciła go. Za to dostała 2 dni aresztu, zakaz prowadzenia pojazdów przez 3 lata i większą karę finansową! Następny raz na pieńku z prawem miała, kiedy prowadziła auto w stanie nietrzeźwości.

Kobieta nie poddała się karze i wyjechała do Wielkiej Brytanii, nie informując o tym kuratora, jakiego miała przydzielonego z sądu. W efekcie teraz musi odbyć karę 90 dni pozbawienia wolności.

Kamila Olejarz
Kamila Olejarz
Kulturoznawca z dziennikarską pasją. Zajmuje się wideofilmowaniem. Z wielką pasją i nieukrywaną przyjemnością robi też zdjęcia . Ma niesforną cechę, która nie pozwala jej siedzieć w miejscu. Ciągle myśli o miejscach, jakie mogłaby zobaczyć na świecie. Chętnie bierze udział w różnych projektach artystycznych. Lubi spędzać aktywnie czas. A poza pracą tańczy salsę kubańską.

Podobne artykuły

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

Obserwuj nas

423,089FaniLubię
26,890ObserwującyObserwuj
5,564ObserwującyObserwuj

Najnowsze