Podaruj świat na Święta – świąteczna promocja Air France i KLM

Grudzień to tradycyjnie czas poszukiwania idealnych prezentów gwiazdkowych. Świąteczna akcja sprzedażowa biletów lotniczych Air France i KLM, która potrwa do 20 grudnia b.r. to okazja do spełnienia marzeń bliskich nam osób i naszych własnych. Linie podsuwają nam pomysł na oryginalny prezent na Święta – podróż do jednego z odległych zakątków świata, którą teraz można kupić w atrakcyjnych, obniżonych cenach.

Oferta obejmuje tańsze bilety na wyloty z Warszawy, Gdańska, Krakowa i Wrocławia do końca czerwca 2019 roku. W promocyjnej puli znalazło się aż 138 miast! Tańsze bilety możemy kupić już od dziś.

Sprawdź promocję Air France KLM

Na liście proponowanych „prezentów gwiazdkowych” znalazły się zarówno poszukiwane,
turystyczne miejsca, jak np. Nowy Jork (od 1569 PLN), Bangkok (od 1849 PLN)Chicago (od 1669 PLN) czy Szanghaj (od 2049 PLN), jak też kierunki bardziej egzotyczne, czy poza utartym szlakiem – Martynika (od 2009 PLN), Cartagena (od 3419 PLN), Madagaskar (od 3089 PLN). W promocyjnej cenie możemy polecieć również do nowych destynacji w siatce Air France KLM – m.in. do Fortalezy (od 2709 PLN), Las Vegas (od 2299 PLN), czy Bostonu (od 2289 PLN).

Dzięki nowym połączeniom lotniczym z Polski, nasze podróże możemy wygodnie rozpocząć z Warszawy, Krakowa i Gdańska. Od maja tego roku dostęp do globalnej siatki połączeń mają też mieszkańcy Dolnego Śląska, ponieważ linie Air France rozpoczęły loty z Wrocławia do Paryża. Niebawem z Wrocławia polecimy liniami KLM do Amsterdamu i dalej w świat – holenderskie linie zapowiedziały inaugurację nowej trasy 6 maja 2019.

Nowe połączenie z Wrocławia do Amsterdamu 

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Wpisz swój komentarz
Please enter your name here