Nowe połączenie z Wrocławia! Polecimy do królestwa rowerów

Pasażerowie korzystający z lotniska we Wrocławiu mają powód do radości. W siatce połączeń już wkrótce pojawi się nowy kierunek. Niedługo ze stolicy Dolnego Śląska będziesz mógł polecieć do królestwa rowerów i tulipanów – Amsterdamu.

Nowe połączenie od KLM

Nowość w siatce wrocławskiego lotniska zapewnią narodowe linie lotnicze Holandii, KLM. To czwarte połączenie tego przewoźnika do Polski. KLM lata już do Warszawy, Krakowa oraz Gdańska. Nowe połączenie będzie realizowane codziennie od 6 maja 2019. 

Start lotu z Amsterdamu planowany jest na godzinę 11:50. Rejsy z Wrocławia będą się natomiast odbywały o 14:05. Na tej trasie polecimy embraerami E175. Bilety są już dostępne w systemie rezerwacji przewoźnika. Władze lotniska nie ukrywają radości z uruchomienia nowego połączenia. Tak komentuje to Dariusz Kuś, prezes Portu Lotniczego Wrocław:

Połączenie do Amsterdamu to ogromny sukces, ponieważ było jednym z naszych kluczowych celów. Cieszymy się, że został osiągnięty. To doskonała wiadomość zarówno dla pasażerów podróżujących w celach biznesowych, jak i turystycznych. Otwiera m.in. jeszcze bogatsze możliwości planowania podróży z Wrocławia na trasach transkontynentalnych.

KLM to najstarsze istniejące dziś linie lotnicze na świecie, które działają nieprzerwanie od 99 lat. Przewoźnik łączy Amsterdam ze 165 miastami na świecie, na 5 kontynentach. 2019 rok będzie historycznym momentem dla holenderskich linii lotniczych. To właśnie wtedy będą one obchodziły 100-lecie swojej działalności.

Milena Goc
Milena Goc
Z wykształcenia marketingowiec, a z pasji dziennikarz, bloger i podróżnik. Od kilku lat odkrywa zakątki Europy i pomaga innym spełniać podróżnicze marzenia. W wolnych chwilach, choć takie zdarzają się rzadko, gotuje i czyta książki.

Podobne artykuły

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

Obserwuj nas

423,089FaniLubię
27,006ObserwującyObserwuj
5,564ObserwującyObserwuj

Najnowsze