PLL LOT ułatwia pasażerom podróżowanie podczas epidemii! Sprawdź w jaki sposób i na jak długo

Czas umyka nieubłaganie, a pandemia dalej paraliżuje podróże. Jednak linie lotnicze starają się jak najbardziej ułatwiać pasażerom latanie w tym trudnym czasie. Nasz flagowy przewoźnik wychodzi po raz kolejny naprzeciw oczekiwaniom klientów gwarantując elastyczne zarządzanie rezerwacjami. Do 31 maja br. przedłużono możliwość wprowadzania wielokrotnych zmian w planach podróży, bez dodatkowych opłat.

To jedno z wielu udogodnień dla pasażerów. Dalej obowiązuje również:

  • przedłużenie terminu ważności wszystkich voucherów do 24 miesięcy (dotyczy to także dokumentów, które zostały wystawione od marca do października ub. roku)
  • voucher można wykorzystać przez 2 lata od daty wystawienia, a nowy lot wybrać w ramach całej siatki połączeń LOT-u, dostępnej w ciągu następnych 12 miesięcy

Krzysztof Moczulski, rzecznik LOT powiedział:


W tym trudnym czasie konsekwentnie realizujemy politykę elastycznego zarządzania rezerwacją. Dla pasażera możliwość spokojnego planowania, a także ewentualnego przełożenia podróży na dalszy termin w czasie pandemii jest istotnym czynnikiem wyboru przewoźnika. Nie bez powodu wiele linii również zdecydowało się pójść w tym kierunku. LOT, jako jeden z niewielu przewoźników, obejmie tymi zasadami również bilety kupione w pierwszych dwóch miesiącach sezonu letniego, czyli do końca maja 2021 r.

Dobrą informacją jest również to, że oferta obejmuje bilety na wszystkie połączenia LOT-u, w tym również z oferty #LOTnaWakacje zakupione od 10 września 2020 do 31 maja 2021. Nowy termin lub trasę bez dodatkowych opłat wybierzesz w całej siatce połączeń krajowych, średniego i dalekiego zasięgu, a także we wszystkich taryfach LOT-u (w tym nawet najtańszej taryfie SAVER). W ramach konkretnego rozkładu liczba zmian nie jest limitowana, dlatego oferta idealnie wkomponowuje się w zmieniającą się sytuację w poszczególnych krajach.

Jeśli zmienisz datę lotu na tej samej trasie, możesz samodzielnie dokonywać modyfikacji przez stronę przewoźnika w zakładce Zarządzaj rezerwacją.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Wpisz swój komentarz
Please enter your name here