Pilot podejrzany o potrójne morderstwo został aresztowany na lotnisku tuż przed lotem

Pilot myślał, że wszystko mu ujdzie na sucho i śledztwo zostało porzucone. Tymczasem został zatrzymany podczas służby, tuż przed swoim kolejnym rejsem. Mężczyzna jest oskarżony o zabicie trzech osób w listopadzie 2015 roku.

Zatrzymany przed odlotem

Pasażerowie byli w szoku. Scena wyglądała jak wyjęta prosto z kinowego ekranu. Sytuacja miała miejsce na lotnisku w Louisville. Gdy wszyscy czekali już na podróż samolotem linii American Airlines, na lotnisku pojawiła się policja. 51-letni pilot został aresztowany i obecnie oczekuje na proces. Jak informuje Fox News, władze nie podały motywu zabójstw ani nie poinformowały, co skłoniło ich do przekonania, że ​​to właśnie pilot jest za nie odpowiedzialny. Mężczyzna od stycznia 2018 roku był zatrudniony w PSA Airlines, filii American Airlines.

Jeden ze świadków zdarzenia mówił:

To było coś, co można by zobaczyć tylko w filmie.

Pilot został oskarżony w 2015 roku o śmierć pary z Kentucky i ich sąsiada. Ciało mężczyzny zostało znalezione z raną postrzałową w jego mieszkaniu, a zwłoki jego żony i sąsiada znajdowały się w spalonym samochodzie, porzuconym na polu niedaleko ich miejsca zamieszkania. 2 lata temu sprawa utknęła w martwym punkcie, ale rodzina zamordowanych osób nie chciała odpuścić. Wyznaczyli nagrodę w wysokości 100 tys. dolarów, dla osoby, która pomoże w dochodzeniu. I machina ruszyła.

W oświadczeniu rodziny czytamy:

Każdego dnia prześladowały nas myśli tego, co się stało. Nie mogliśmy pogodzić się z tym, że osoba, która zrobiła coś takiego naszym bliskim, może dalej robić, co chce.

Linie lotnicze oświadczyły, że ​​w razie potrzeby zapewnią pomoc w dochodzeniu.

Rzecznik American Airlines w rozmowie z dziennikarzami Fox News powiedział:

Wszyscy w American Airlines i PSA Airlines jesteśmy głęboko zasmuceni faktem, że dowiedzieliśmy się o tych zarzutach z 2015 r. Nasz zespół został poinformowany o aktach oskarżenia dziś rano, po aresztowaniu w Louisville International Airport. Jesteśmy mocno zaangażowani w bezpieczeństwo i ochronę naszych klientów i członków zespołu, a także zapewnimy wszelką pomoc organom ścigania w trakcie prowadzonego przez nich dochodzenia.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Wpisz swój komentarz
Please enter your name here