Pasażerowie byli przerażeni. Miał być dystans społeczny na pokładzie a doszło do ataku (film)

Do bójki doszło na pokładzie samolotu pasażerskiego Airbus A320 Uralskich Linii Lotniczych. Samolot leciał z Soczi do Moskwy. Do agresywnej sprzeczki doszło między dwoma pasażerami zaraz po wylądowaniu maszyny w stolicy Rosji.

Bójka na pokładzie

W samolotach obowiązuje obecnie nakaz utrzymania dystansu społecznego, spowodowany nowymi realiami w jakich znalazł się świat i branża lotnicza. Niestety w tym przypadku panowie postarali się jednak o bliższy kontakt. Obecnie latanie dla wielu osób stanowi ryzyko. Niektórzy boją się koronawirusa i starają się z całych sił przestrzegać nowych zasad. I to właśnie było przyczyną bójki na pokładzie. Jak informuje Simple Flying, jeden z mężczyzn próbował szybko wyjść z samolotu, po drodze szturchając innych pasażerów. Drugi mężczyzna wyraźnie zdenerwowany takim zachowaniem i faktem, że tamten go dotknął wyraził swój sprzeciw, co spowodowało początkowo przepychankę słowną. Jednak ta szybko przekształciła się w walkę na pięści.

Oczywiście ktoś sfilmował zdarzenie, które szybko dostało się do sieci. Załoga próbowała przerwać walkę agresywnych pasażerów, jednak bez skutku. W końcu pilot wezwał policję, a mężczyźni zostali aresztowani.


Rosja zakazała wszystkich lotów międzynarodowych, ale nadal zezwala na kontynuowanie lotów krajowych. Odnotowano tu ogromny wzrost liczby przypadków koronawirusa, co czyni ją trzecim krajem najbardziej dotkniętym chorobą na świecie. Tu większość ludzi przewiduje, że zasady dystansu społecznego na pokładach nie będą działały długoterminowo, jednak napięcie wśród pasażerów jest widoczne. Ci martwią się o swoje bezpieczeństwo i wolą na razie zachować dystans.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Wpisz swój komentarz
Please enter your name here