Pasażerka zbuntowała się i nie chciała wypełnić poleceń. Wrocławska Straż Graniczna musiała interweniować

Pasażerka samolotu lecącego z Oslo do Wrocławia została ukarana przez Straż Graniczną za odmowę założenia maseczki podczas lotu. Kobieta nie chciała też wypełnić karty lokalizacyjnej.

Funkcjonariusze musieli interweniować na pokładzie

Jak informuje portal dlapilota.pl, funkcjonariusze z placówki Straży Granicznej we Wrocławiu-Strachowicach musieli w sobotę podjąć interwencję na pokładzie samolotu wobec pasażerki, która nie stosowała się do poleceń pilota.

Natalia Sosnowska, zastępca rzecznika prasowego Nadodrzańskiego Oddziału Straży Granicznej tłumaczyła, że funkcjonariusze otrzymali informację o potrzebie interwencji na pokładzie samolotu. 36-latka pomimo wielu upomnień nie chciała założyć maseczki oraz wypełnić karty lokalizacyjnej.

Kobieta dostała mandat w wysokości 200 zł.

To nie pierwsza taka sytuacja na pokładzie. Pisaliśmy już o liniach American Airlines, które usunęły pasażera z samolotu, gdy odmówił założenia maseczki. Po tym, jak pasażer nagłośnił sprawę w mediach społecznościowych, przewoźnik dodatkowo uznał go za persona non grata na pokładzie swoich samolotów.

7 KOMENTARZE
  1. i to wszystko bo zmarło 1700 osób od początku tzw pandemii z czego 2/3 pow 70 zycia (dane ze strony Ministerstwa Zdrowia), pobudka!

  2. może nie przesiądzie się na rower… teraz bez maseczki już można hasać

  3. Karta lokalizacyjna – Karyna Boska, zam. Wygwizdowo Wielkie ul. Zabita Dechami 3 – i ch… weźcie sobie kartę. Mogę wypełnić jeszcze trzy…

  4. I tak jedna pieprzona egoistka spieprzyła dzień pozostałej setce pasażerów. Powinni zgasić światło i tak jej wpierdzielić żeby jej takie głupoty do pustego łba więcej nie przyszły. Albo zarazić civid19, odizolować, nie leczyć tylko obserwować.

  5. Jelopy wielkoe halo pandemia srandemia pic na wode fotom9ntaz i dobrze zrobila dosyc tych kontroli ludzi

  6. Straszne rzeczy się dzieją, że ludziom tak łatwo wyprano mózgi i chodzą jak klowny w tych maseczkach, a normalnych ludzi prześladują i karzą.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Wpisz swój komentarz
Please enter your name here