Nowy przewoźnik w Katowicach jeszcze w czerwcu!

Już w czerwcu na polskim niebie pojawi się nowy przewoźnik lotniczy z Czarnogóry – Air Montenegro. Linia rozpoczyna współpracę z touroperatorem Rego-Bis. Dzięki temu w sezonie lato 2022 będzie można polecieć z Katowic do Podgoricy.

Pierwszy rejs jest zaplanowany na 16 czerwca, a ostatni na 29 września. Połączenie będzie obsługiwane raz w tygodniu (w czwartki) Airbusem A320.

Jesteśmy bardzo szczęśliwi, że rozpoczynamy współpracę czarterową z Rego-Bis. Rejsy oferowane w szczycie sezonu letniego umożliwią odwiedzenie Czarnogóry przez wielu turystów z Polski. Air Montenegro oferuje wysoki standard usług dla swoich partnerów, dlatego wierzymy, że ogłoszone rejsy do Podgoricy to dopiero początek naszej współpracy, która będzie się rozwijać w następnych latach – mówi Dragana Frantov Nikolić GM Commercial w Air Montenegro.

Cieszymy się na podjęcie współpracy z Air Montenegro w sezonie 2022 – dodaje Gabriela Mańka-Sokullu właścicielka Rego-Bis. Sezon 2022 jest znowu inny od poprzednich, obwarowany innymi okolicznościami. Jednak wierzymy, iż mimo tego sezon będzie dla nas udany i współpraca z Air Montenegro jest kolejnym strategicznym zaplanowanym posunięciem, który będzie rozwijany w kolejnych latach.

Air Montenegro to narodowy przewoźnik Czarnogóry oferujący rejsy regularne i czarterowe z Podgoricy i Tivatu do Europy i Azji. Jednym z głównych celów przewoźnika jest promocja Czarnogóry i rozwój turystyki przyjazdowej do kraju. Dysponuje flotą Embraerów 195 oraz leasinguje w formule wet-lease Airbusa A320.

Anna Pustizzi
Anna Pustizzi
Z Tanimi Lotami związana od 2010 roku. Szefowa redakcji i opiekun Społeczności. Prywatnie mama dwójki wspaniałych dzieciaków i żona pilota samolotów. Pasjonuje się dobrą kuchnią i uwielbia wyszukiwać tanie loty. Kocha polskie morze i ma słabość do włoskiej pizzy.

Podobne artykuły

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

Obserwuj nas

423,089FaniLubię
26,890ObserwującyObserwuj
5,564ObserwującyObserwuj

Najnowsze