Nowy przewoźnik na Chopina! A wraz z nim świetne kierunki. Chętni?

Miejmy nadzieję, że podróże powoli wrócą do stanu sprzed pandemii. Na pewno musimy uzbroić się w cierpliwość. Jednak pośród wciąż zmieniających się informacji odnoszących się do nowych zasad, są również pozytywne. I tak od kwietna 2021 na lotnisku Chopina pojawi się na stałe nowy przewoźnik – Corendon Airlines, a wraz z nim bezpośrednie loty z Warszawy do Antalyi, na Rodos i na Kretę.

Jak informuje portal dlapilota.pl, dla podróżnych oznacza to kolejne ciekawe kierunki, a dla lotniska zapowiedź owocnej współpracy. Corendon Airlines to turecka linia lotnicza powstała w 2004 roku. Linie lotnicze poszerzają swoje działania na polskim rynku. Przewoźnikowi udało się już nawiązać współpracę z większością touroperatorów w Polsce.

Współpraca z Corendon Airlines pomoże nam rozszerzyć siatkę lotów w sezonie wakacyjnym 2021. Kierunki oferowane przez przewoźnika zawsze były w czołówce, jeśli chodzi o popularność, dlatego też liczymy na to, że zostaną dobrze przyjęte przez pasażerów.

Piotr Rudzki, rzecznik prasowy stołecznego portu

Przewoźnik zapowiada, że loty będą realizowane z zachowaniem najwyższych środków ostrożności. Będą zastosowane ulepszone procedury ochrony zdrowia i dezynfekcji. A samoloty tureckich linii lotniczych będą wyposażone z wysokowydajne filtry HEPA, które oczyszczają powietrze co 2-3 minuty.


ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Wpisz swój komentarz
Please enter your name here