Nowe wakacyjne połączenie z Polski

Minorka dołącza do rozkładu lotów czarterowych Potu Lotniczego Wrocław. Pierwszy rejs na hiszpańską wyspę zaplanowany jest na 24 lipca. W tym sezonie polecimy czarterami także do kilku innych słonecznych krajów, w tym do popularnej Grecji i Bułgarii.

Wakacje na Minorce z wylotem z Wrocławia można planować w okresie od 24 lipca do 25 września.

Tygodniowe pobyty oferuje biuro podróży TUI. Wyloty w piątki o godz. 17.40, rejs powrotny ląduje o godz. 16.50.


Dariusz Kuś, prezes Portu Lotniczego Wrocław powiedział:

Niezwykle cieszymy z powrotu czarterów. To wspaniała wiadomość dla miłośników zorganizowanych wakacji. Mam nadzieję, że wielu podróżnych wybierze nową w rozkładzie Minorkę. Spokojniejsza siostra Majorki to kameralna, słoneczna wyspa z terenami objętymi ochroną UNESCO. Przyciąga zakątkami z dzikimi plażami, wspaniałymi parkami i interesującymi zabytkami.

Połączenia czarterowe wróciły do Wrocławia na początku lipca. Pierwsze loty wystartowały do Bułgarii: do Burgas i Warny. W rozkładzie jest także pięć kierunków w Grecji: Rodos (od 10 lipca), Kos (od 11 lipca), Zakynthos (od 17 lipca) i Kreta – Heraklion (od 19 lipca); dwa w Hiszpanii: Majorka (od 12 lipca) i Minorka (od 24 lipca). Dodatkowo, po otwarciu możliwości podróżowania do Turcji uruchomione zostaną trzy kierunki czarterowe. Razem daje to 13 kierunków w tej grupie.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Wpisz swój komentarz
Please enter your name here