Nowe biuro podróży na polskim rynku! Najpopularniejsze kierunki czekają. Skorzystasz?

Na polskim rynku turystycznym pojawia się nowy touroperator – Nekera. Inicjatywa zespołu doświadczonych specjalistów, stawia na nowoczesne technologie, współpracę z Agentami oraz ofertę online. Biuro już podjęło współpracę z sieciami największych linii lotniczych, hoteli i miejsc wakacyjnych. W ofercie znalazły się propozycje wyjazdów do wszystkich najbardziej lubianych przez Polaków wakacyjnych krajów.

Nekera na polskim rynku

Założycielem nowego biura podróży jest Maciej Nykielmenedżer turystyczny i ostatni prezes spółki Neckermann Polska. Wcześniej pracował m.in. w Scan Holiday i TUI. Jest specjalistą nie tylko od zarządzania, ale również marketingu i sprzedaży, przede wszystkim w e-commerce. Nowe biuro startuje z zespołem, w którym Nykiel zgromadził specjalistów tworzących polski rynek turystyczny od ponad 25 lat.

Nekera jest już członkiem Polskiego Związku Organizatorów Turystyki PZOT.

Maciej Nykiel, prezes biura powiedział:

Mamy mnóstwo fantastycznych hoteli w Grecji, Hiszpanii, Bułgarii, Turcji, Chorwacji, Włoszech. Proponujemy kompleksową ofertę w całym basenie Morza Śródziemnego, łącznie z mniejszymi destynacjami, takimi jak Malta, Cypr, Izrael, Jordania czy Albania. W ofercie touroperatora nie brakuje też egzotycznych kierunków, np. kraje karaibskie: Kuba, Dominikana, Meksyk, Jamajka, afrykańskie: Kenia, Zanzibar, Seszele, Egipt, Tunezja, Maroko czy azjatyckie: Malediwy, Tajlandia, Wietnam, Bali, Dubaj, Gruzja i Sri Lanka.

Nowością jest możliwość zakupu wakacji do ponad 600 hoteli w Polsce. Nigdy jeszcze żadne biuro podróży i tradycyjny touroperator nie oferowały rodzimego produktu na taką skalę. Nekera będzie oferować też wyjazdy z dojazdem własnym: narciarskie zimowe w austriackich Alpach i włoskich Dolomitach, na Słowację, do Czech, Szwajcarii, Francji i Słowenii, a także letnie propozycje, głównie na południu Europy: we Włoszech, Chorwacji, Bułgarii i na Bałkanach. Strategicznym partnerem Nekery jest właściciel platformy triverna.pl, jednego z liderów polskiego rynku sprzedaży miejsc hotelowych.

Artur Rezner, Commercial Director powiedział:

Nie będziemy budować własnej sieci biur sprzedaży. Wszystkie produkty Nekera dystrybuujemy wyłącznie w oparciu o sieć agencyjną. Stawiamy na partnerskie podejście do biznesu, chcemy stworzyć naszym Agentom najlepsze warunki do rozwoju ich firm. Oferujemy stabilne, profesjonalne wsparcie produktowe i świetne ceny dla naszych klientów, a wszystkie wyjazdy objęte są gwarancją najniższej ceny, jej niezmienności, a także polskojęzyczną opieką w systemie 24/7.

źródło: Informacje prasowe

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Wpisz swój komentarz
Please enter your name here