Nowa kampania Lufthansy zachęca do wspólnych podróży! Do wygrania bilety

Spotkajmy się pośrodku – rusza nowa kampania promocyjna Lufthansy Meet Halfway zachęcająca do wspólnych podróży.

Życie jest zbyt krótkie aby podróżować ciągle w to samo miejsce

Lufthansy chce inspirować ludzi do wspólnych podróży i wspólnego zwiedzania. W jaki sposób? Najlepiej jak podróżnicy spotkają się w połowie drogi, czyli wybiorą miasto, które leży w połowie drogi łączącej obie osoby. Na stronie przewoźnika można dokładnie wytyczyć środek odległości dzielącej bliskich i znaleźć najbliższe miasto, do którego Lufthansa oferuje połączenia.

Na stronie Lufthansy przeczytasz:

Życie jest zbyt krótkie, aby tracić czas na tęsknotę za tą wyjątkową dla Ciebie osobą, która jest tak daleko. Jest także zbyt krótkie, aby za każdym razem podróżować do tego samego miejsca. Zamiast kolejny raz jechać do Paryża, gdzie on lub ona mieszka – wybierz się gdzie indziej. Spotkajcie się w połowie drogi i odkryjcie razem coś nowego.

Do wygrania bilety

Częścią kampanii Meet Halfway jest konkurs, w którym do wygrania są bilety dla dwóch osób, które umożliwią żyjącym w rozłące bliskim odkryć wspólnie nowe miejsce. Co musisz zrobić, aby wygrać? To proste! Na Instagramie lub Facebooku opublikuj zdjęcie osoby, za którą tęsknisz i wyjaśnij, dlaczego chcecie się spotkać pośrodku. Nie zapomnij o hasztagu #LufthansaMeetHalfway. Oznacz też punkty współrzędne miejsca leżącego w połowie drogi. Pomoże Ci w tym strona przewoźnika, gdzie takie dane możesz wygenerować.

Konkurs trwa do 9 października!

Nagrodą w konkursie są dwa bilety w Klasie Ekonomicznej Lufthansy do miejsca wspólnego spotkania. Pierwszy z jednego z 9 lotnisk w Polsce, a drugi z dowolnego miejsca na świecie, oczywiście z siatki połączeń przewoźnika.

Kampania będzie promowana w internecie i radiu. Na warszawskim i krakowskim lotnisku pojawią się reklamy. Również na środkach transportu czy w metrze. Za taki ciekawy pomysł odpowiedzialna jest agencja Kolle Rebbe.

Kamila Olejarz
Kamila Olejarz
Kulturoznawca z dziennikarską pasją. Zajmuje się wideofilmowaniem. Z wielką pasją i nieukrywaną przyjemnością robi też zdjęcia . Ma niesforną cechę, która nie pozwala jej siedzieć w miejscu. Ciągle myśli o miejscach, jakie mogłaby zobaczyć na świecie. Chętnie bierze udział w różnych projektach artystycznych. Lubi spędzać aktywnie czas. A poza pracą tańczy salsę kubańską.

Podobne artykuły

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

Obserwuj nas

423,089FaniLubię
27,018ObserwującyObserwuj
5,564ObserwującyObserwuj

Najnowsze