Nowa bezpośrednia trasa LOT-u! Polecimy do krainy herbaty i niebiańskich plaż!

LOT poleci z Warszawy na Sri Lankę! Bezpośrednie połączenie do Kolombo już jest w sprzedaży.

Z Warszawy do Kolombo na Sri Lance

Rejsy będą obsługiwane sezonowo od 3 listopada do 28 marca trzy razy w tygodniu nowoczesnymi Boeingami 787-9 Dreamliner. Lot potrwa około 9 godzin.

Połączenie będzie realizowane wg następującego rozkładu:


  • Warszawa – Kolombo (środy, piątki i niedziele), wylot o 15:35
  • Kolombo – Warszawa (poniedziałki, czwartki i soboty), wylot 7:35

Rafał Milczarski, prezes LOT-u, powiedział:

Zdecydowaliśmy się uruchomić regularne połączenie na Sri Lankę ze względu na bardzo duży potencjał turystyczny tego kierunku. Rocznie między Europą a Kolombo podróżuje w sumie ponad 1,8 mln osób. Dogodny rozkład gwarantuje pasażerom ze wszystkich obsługiwanych przez LOT miast w Polsce, Europie Zachodniej i Skandynawii, państw bałtyckich oraz z Pragi, Budapesztu czy Zagrzebia najkrótszą podróż do Kolombo z dogodną przesiadką na Lotnisku Chopina. Rejs z Warszawy na Sri Lankę potrwa ok. 9 godzin.

Od kilku lat Azja Południowa jest najchętniej wybieranym kierunkiem dla coraz większej liczby pasażerów podróżujących z wielu krajów Europy. Położony nad Oceanem Indyjskim Cejlon przyciąga kilometrami piaszczystych plaż, bujną zielenią, starożytną architekturą oraz nieprzeciętną kuchnią regionu. Kraj jest też jednym z największych producentów herbaty na świecie, stąd jego sporą część pokrywają pola herbaciane. Od listopada do marca, średnia temperatura na Sri Lance wynosi 30 st., dzięki czemu stanowi idealną propozycję na zimowy wypoczynek. 

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Wpisz swój komentarz
Please enter your name here