Nie zgadniesz co wymyśliła ta linia lotnicza, żeby zachęcić pasażerów do podróży w czasie pandemii

Obecnie podróże samolotem kojarzą się z trudnościami, jednak przewoźnicy próbują odczarować na wszystkie sposoby pandemiczne realia. I tu jedna z linii lotniczych proponuje niecodzienne rozwiązanie dla swoich pasażerów. Emirates chce zapłacić za twoje leczenie, jeśli zachorujesz na koronawirusa.

Bezpieczeństwo najważniejsze

Przewoźnik pisze w komunikacie:

Klienci linii Emirates mogą spokojnie planować lot. W przypadku rozpoznania COVID-19 podczas podróży przewoźnik pokryje koszty świadczeń medycznych bez dodatkowych opłat ze strony pasażera.

Przewoźnik chce zapewnić pasażerów, że poważnie podchodzi do kwestii bezpieczeństwa w czasie pandemii koronawirusa. Propozycja jest kusząca, zwłaszcza, że przewoźnik deklaruje się na opłacenie leczenia jeśli u pasażera zdiagnozują Covid-19 nawet do 31 dni od pierwszego lotu, bez względu na to czy w tym czasie leciał jeszcze z jakimś innym przewoźnikiem.

To, że przewoźnik kładzie duży nacisk na bezpieczeństwo widać już przed wejściem na pokład. Pasażerowie dostają bezpłatne zestawy higieniczne zawierające maski, rękawiczki, środki dezynfekujące i chusteczki antybakteryjne. Na YouTubie pojawił się film z kampanią informacyjną. Dowiesz się z niego m.in., że powietrze w kabinie samolotu jest nieustannie wymieniane, a z zewnątrz dostaje się do kadłuba przez silniki. Wymiana występuje co 2-3 minuty. Z kampanii można się dowiedzieć również, że dzięki filtrom HEPA i odpowiedniej cyrkulacji, powietrze w kadłubie jest czystsze od tego, którym na co dzień oddychamy w mieszkaniu i biurze.

Przekonuje Cię to?

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Wpisz swój komentarz
Please enter your name here