Nie uwierzysz, co udało się temu pasażerowi! Można mu po prostu pozazdrościć

Skoro tu jesteś to znaczy, że kochasz latać i ponad wszystko kochasz podróże. Teraz nastały dziwne czasy, ale jeszcze chwilę temu wykorzystywałeś pewnie każdy dzień urlopu, żeby zwiedzać kolejne kraje. Tego mężczyzny jednak nie pobiłeś, bo on pobił rekord świata. Pasażer amerykańskich linii lotniczych United Airlines – Tom Stuker jest podróżnikiem z największą liczbą wylatanych mil na świecie. Niedawno przekroczył granicę 22 mln mil, czyli ok. 35 mln kilometrów.

Rekord świata

Jak informuje Simple Flying, dystans jaki pokonał dotychczas mężczyzna, wystarczyłby, aby 844 razy okrążyć kulę ziemską lub 45 razy polecieć na Księżyc i z powrotem. Mężczyzna tłumaczy, że w pewnym momencie zaczął po prostu latać dla samego latania, [red. My to doskonale rozumiemy] a rekordy zaczęły przychodzić same.

Miłość do podróży obudziła się w nim wraz z wzięciem udziału w konkursie United Airlines, kiedy to w ciągu 50 dni miał odwiedzić 50 stanów w USA. Po tej przygodzie nie było już odwrotu. Obecnie prawdopodobnie, jak sam przyznaje, latał już na każdej trasie obsługiwanej przez linie UA oraz współpracujących z nimi przewoźników.

Wszystkich jednak zastanawia fakt skąd mężczyzna ma budżet na te wszystkie podróże. Niektórzy są zdania, że w 80. latach kupił dożywotni bilet, umożliwiający nieograniczone podróżowanie pierwszą klasą za cenę 550 tys. dolarów

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Wpisz swój komentarz
Please enter your name here